ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

• “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Whatsapp Web'i Karanlık Modda Kullanma

AdroidSonza

Forum Üyesi
Facebook’un mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın tarayıcı sürümü WhatsApp Web ve Windows ile macOS uyumlu olan WhatsApp masaüstü uygulamaları, karanlık mod desteğine kavuştu. Android ve iPhone (iOS) sürümleri için geçtiğimiz yıl karanlık mod, artık resmen WhatsApp Web ve masaüstü uygulamalarında da var.
WhatsApp mobil uygulamalarının ardından Web sürümüne de karanlık modu getirmesi, kullanıcıların sesini geç de olsa duyduğu anlamına geliyor. Zira daha önceleri üçüncü parti tarayıcı eklentileriyle kullanılabilen WhatsApp Web karanlık mod seçeneği, güvenlik endişelerine neden oluyordu. Neyse ki artık böyle bir durum kalmadı.
WhatsApp Web karanlık mod nasıl kullanılır?
  • Adım #1: adresine gidin ya da WhatsApp masaüstü uygulamasını açın,
    [Resim: 9cb4c2c7d80dce8f9f1217b6387999e3a1b987de.jpeg]

• Adım #2: Soldaki sütunun üstünde yer alan üç nokta ve ardından Ayarlar seçeneğine tıklayın,
    [Resim: 4b9bf09bf6d4734e01913d41f5a933a0eabfbb1c.jpeg]

• Adım #4: Ayarlar menüsünden Tema seçeneğine tıklayın, Koyu seçeneğini işaretleyin,
    [Resim: ba06e6b8e70fbcc0fa275a094a943b1dab9b218c.jpeg]

• Adım #6: WhatsApp Web karanlık modun keyfini çıkarın.
    [Resim: 5bdc6fad5d576a170b67a2c020b3d199868a406f.jpeg]
WhatsApp Web için anlattığımız tüm bu adımlar, Windows ve macOS'larda kullanılan WhatsApp masaüstü uygulamaları için de geçerli. Aynı adımları uygulamalar için de kullanabilirsiniz. WhatsApp Web'te bulunan ancak mobil uygulamasında bulunmayan özellikleri de içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

Üst Alt