• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

''Weghorst'u artık tutamazsın..''

UzmErdaL

Forum Üyesii
''Eğer Weghorst, Mario Gomeze yakın bir performans gösterirse kalan maçlarda Beşiktaş’ta tutamazsın. Mario Gomez bedavaydı tutamadık. Mario Gomez'in Beşiktaş’tan gitmesi için elinden geleni yapanlar oldu bu ülkede. Bedava alma şansımız varken tutamadık, Weghorst da 10 milyon Euro bonservis var bir kere. Beşiktaş yönetimi, Fiyatı düşürmek için geçen gün bir nabız yoklamış, karşı taraf geri adım atmamış. Ben bu sene bu şartlarda takımda kalacağını zannetmiyorum. Beşiktaş 10 milyon Euro‘yu ödeyemez, UEFA ile anlaşması var, geçmiş olsun. Yani şimdiden buna herkes hazırlansın, bir de adama yılda 4-5 milyon Euro veremezsin. Kalırsa öyle bir para ister. Bu transferde biraz kasanında gerçekliğini düşünmek lazım.

Ben Weghorst'un Şenol Güneş ile performansının çok başka yerlere gideceğine inanıyorum. Çok kuralcı bir oyuncudan bahsediyoruz, her şeyi kuralına göre yapılmasını isteyen bir adamdan bahsediyoruz. Günlük yaşamında da bu böyle, tam Şenol hocanın sevdiği tarzda bir oyuncu. Şenol hoca da kurallara ve disipline önem veren bir hoca. Çok iyi anlaşacaklar.''

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.