• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Weghorst hazır geldi! Icardi ise..."

UzmErdaL

Premium Üye
Onur Tuğrul, iki takımın santrfor oyuncuları Icardi ve Weghorst'u analiz etti.

İşte Tuğrul'un yorumları:

Weghorst çok daha hazır geldiği için daha çabuk performans sergilemeye başladı. Icardi biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu Okan Buruk da açıklamalarında söylemişti.

Kafa vuruşları Weghorst'un zaten ana aseti, kafa vuruşlarında ona maksimum puanı verip öyle devam edeyim. 10 vereceğim, Icardi'ye de 8 vereceğim. Icardi de kafa vuruşu oyuncusu aslında.

Bitiricilik konusu da Icardi'nin ana aseti. Hem İtalya'da, hem Fransa'da bunu gösterdi. Burada Icardi'ye 10 veriyorum. Weghorst da bitiriciliği iyi bir oyuncu, ona 8 veriyorum.

Şut konusunda iki oyuncuya da 8 verebilirim, iki oyuncu da şutlarıyla rakip kalecileri tehdit eden oyuncular.

Bağlantı oyununda Weghorst'un biraz daha fiziğiyle duvar olduğu, ikiye birleri daha çok kullanmaya çalıştığını görüyoruz. Ligin ilk maçında Ghezzal'e yaptığı asist hemen akıllara geliyor. Bağlantı oyununda Weghorst'a 9 veriyorum. Icardi de örneğin Mertens'e yaptığı asist, pas örgüsüne dahil olması gibi özellikleri var. Weghorst kadar fiziğiyle perdelemeye dahil olmasa da o da iyi bence. 8 de Icardi'ye veriyorum.

Demarke olma konusunda Icardi zaten ceza sahası golcüsü, bitirici olmak için demarke olmak zorunda. 9 veriyorum. Weghorst da üst düzey golcüler arasında, ona da 8 veriyorum.

Duhuliye.com

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.