• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Valerien Ismael çıkmazı! Yönetim arkasında ama...

UzmErdaL

Forum Üyesii
Pazar gecesi oynanan ve 2-2 sonuçlanan Trabzonspor maçı sırasında ve bitiş düdüğü sonrasında Vodafone Park'taki siyah-beyazlı taraftarlar Fransız teknik adamı istifaya davet etti.

Bu tepkinin yankıları ise sürüyor. 2. yarının ortalarında "Ismael uyuma, değişiklik yapsana" tezahüratı yapan Beşiktaş tribünleri derbi sonrasında da Fransız teknik adamı istifaya çağırdı.

Beşiktaş taraftarının Ismael'e olan güveni adeta dibe vururken sosyal medyada da Fransız teknik adama ciddi tepkiler vardı.

Kadro tercihi, oyuna müdahale etmekte gecikme yaşanması ve taktiksel eksikler Beşiktaş taraftarının ve futbol otoritelerinin en çok temas ettiği konular oldu.

Ancak yönetim şu aşamada Ismael'in arkasında duruyor.

Valerien Ismael aleyhine yapılan tezahüratlar sonrası durum değerlendirmesi yapan yönetim kurulundan, Fransız çalıştırıcıya destek kararı çıktı.

YÖNETİM ŞİMDİLİK ARKASINDA

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulu, teknik direktör Valerien Ismael ile yola devam edecek.

Başkan Çebi, geçen hafta yaptığı basın toplantısında da Ismael'e olan güvenini dile getirerek, "Bu seneki şampiyonluğu, Valerien Ismael ile kaldırma planı dışında bir plan içinde değilim" ifadelerini kullanarak hocasına güvenoyu vermişti.

VODAFONE PARK DEPLASMAN OLDU

Beşiktaş, önceki gece Trabzonspor ile 2-2 berabere kalarak evinde önemli bir kayıp daha yaşadı.

Beşiktaş, Trabzonspor beraberliği ile evinde üst üste 3 kez puan kaybına ulaştı.

Siyah-beyazlılar, Başakşehir'e kaybederken F.Bahçe ve Trabzonspor ile berabere kaldı.

Beşiktaş deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik alırken iç sahada ise 6 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 yenilgi aldı.

Kaynak: Takvim

hifa

Bayan Üye
Forum Üyesii
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.