ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

• “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Site Tanıtım Türkiye’nin En Eski Muhabbet Kuşu Forumu

Ron

Forum Üyesi
Merhabalar Türkiye’nin en eski kafes kuşu forumu ve muhabbet kuşu forumu olan muhabbetkuslari.org açıldı…

Sitenin Adı: muhabbetkuslari.org
Sitenin Adresi:
Sitenin Konusu: Muhabbet kuşu, sultan papağanı, kanarya, hint bülbülü vb kafes kuşları için bilgi forumu

Açıklama: 2008 de açılarak insanlara yardımcı olan forumumuz 2013 de kapatmıştık. Aradan yıllar sonra 2023 de tekrar açtım. Muhabbet kuşu, kanarya, sultan papağanı vb kafes kuşları için eğitim, hastalık ve tedavi, üretim, mutasyon, beslenme ve bakım hakkında bilgilerin olduğu ve sorulara anında cevap veren bir forum açtık. Muhabbetkuslari.org amacı sadece bilgi paylaşmak diğer kafes kuşu sitelerindeki gibi ürün satmak ve sadece ticaret amacı gütmüyoruz. Son yıllarda insanlar sadece bu amaçlı forum açıp sitenin her yerini sattığı ürün reklamı ile doldurmakta aslında biraz buna tepki olarak açtığımız muhabbetkuslari.org bir muhabbet kuşu forumu ve kafes kuşları forumudur.

Yönetim

Admin
Merhabalar, öncelikle sitenizin yayın hayatında sizlere başarılar diliyoruz.
Site tanıtımınız otomatik olarak ONAYlanmıştır.

Lütfen Site tanıtım kategorisi kurallarına riayet etmeye özen gösteriniz.

Not: Şayet, kurallara uygun olmayan bir tanıtım yapıldı ise, üzülerek söylüyorum ki, bizim yöneticiler direkt olarak konuyu siliyor. :)

• Beğen
Tepkiler: Ron

Efru

Forum Üyesi
Bayan Üye
Başarılar diliyorum.

Elliot

Forum Üyesi
Yayın hayatınızda başarılar diliyorum.

Üst Alt