• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Turabi Çamkıran: Survivor'a sakın gitmeyin! Nagihan Karadere'den destek

Nova

Forum Üyesii

Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu Survivor'da üç kez boy gösteren Turabi Çamkıran, parkurlardaki başarısı ve hırslı yapısı sayesinde iki kez şampiyonluk kupası kaldırmayı başardı. Art arda iki kez Survivor'ı kazanan ilk kişi olan 'Turbo' lakaplı sporcu, All Star 2018'deki son serüvenini ise 6'ncı sırada tamamladı.

"BENİ DİNLEYİN, SAKIN GİTMEYİN"

Son dönemde müstehcen sosyal medya paylaşımlarıyla gündemde olan Survivor Turabi, 1.9 milyon takipçisinin buldunuğu Instagram hesabından yarışma günlerine sait bir fotoğrafını yayınladı ve "Survivor 2023 yarışmacıları, Survivor hayatlarını kolaylaştırmak istiyorlarsa beni dinlesinler! Onlara tavsiyem; Sakın gitmesinler!" mesajını yazdı.

"YÜZÜNÜ BİLE GÖRMEK İSTEMEDİĞİNİZ KİŞİLERLE AYNI ADADA KALACAKSINIZ"

Yeni yarışmacılara uyarılarda bulunan 35 yaşındaki eski şampiyon, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
'Niye sabah bu kadar erken kalkılıyor?'

"BEN NEREYE DÜŞTÜM!"

Sevgili yeni Survivor kardeşlerim, aklınızın bile alamayacağı açlıkla ve zorlukla karşılaşacaksınız. Şimdilik içinizden 'Ben dayanırım, ben ne zorluklar, açlıklar gördüm!' diyeceksiniz. İlk haftadan sonra 'Ben nereye düştüm!' diye düşüneceksiniz. Kazasız belasız hepimize güzel bir sezon dilerim. Sabırsızlıkla bekliyorum.

NAGİHAN'DAN YORUM GECİKMEDİ

Turabi'nin çok konuşulan gönderisine, Survivor'ın bir diğer eski yarışmacısı Nagihan Karadere'den yorum geldi. Nisa Bölükbaşı'nın şampiyon olarak tamamladığı 'All Star 2022' sezonunda da mücadele eden ve elendikten sonra yaptığı 'haksızlık' açıklamalarıyla adından sıkça söz ettiren Nagihan, "Aynen öyle canım benim" diyerek, eski takım arkadaşına destek verdi.

Aleyna Elibol pozlarıyla dikkat çekti

İŞTE SURVİVOR ÜNLÜLER TAKIMI

BERDAN MARDİNİ

MURAT EKEN

YUSUF GÜNEY

ÜMİT ERDİM

SEÇKİN PİRİLER, ZEYNEP ALKAN VE CANSU TUMAN

BARIŞ TELLİ VE AYSU KESKİN

Survivor Turabi Çamkıran'ın büyük değişimi!, Nagihan Karadere: Bir daha asla Survivor'a katılmam!

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Tugbu

Forum Üyesi
Bayan Üye
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.