• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Tuğçe Tayfur'dan şaşırtan karar

Nova

Forum Üyesii
Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızı Tuğçe Tayfur özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor. İş insanı sevgilisiyle nişanlanan ve kısa sürede nişan atıp sonra tekrar barışan Tuğçe Tayfur sahneleri bırakma kararı aldı. 'En büyük gururum babamın şarkılarını sizlerle birlikte hep bir ağızdan söyledim' diyen Tayfur, sosyal medyadaki açıklamasıyla dikkat çekti.
Şarkıcı Tuğçe Tayfur (34) bir süredir aşk yaşadığı iş insanı Burak Kalfa'dan geçtiğimiz haftalarda evlenme teklifi almıştı. İkili, 16 Eylül’de aile arasında gerçekleşen sade bir törenle nişanlanmıştı.Aile bireylerinin yer aldığı karelerde, 76 yaşındaki şarkıcı Ferdi Tayfur'un olmaması dikkat çekmişti.

16 GÜNDE AYRILDILAR!

Nikâh masasına oturmaya hazırlanan ikili, yollarını ayırmıştı. Çift, birbirlerini sosyal medyadan da sildi. Burak Kalfa, daha sonra konuyla alakalı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

AYRILIK KISA SÜRDÜ

Sürpriz ayrılık kararından birkaç gün sonra Tayfur ile Kalfa, aralarındaki buzları eritti.

"AÇMASI GEREKEN BİR TELEFONDU"

Tüm bu yaşananların ardından Tv8'de yayınlanan 2. Sayfa'ya konuk olan Tuğçe Tayfur, ilişkisi hakkında konuştu. Ünlü isim, yaşadıkları krizin perde arkasıyla ilgili şöyle dedi:

Alıntı Metni
Menajeri paylaştı! İşte Ferdi Tayfur'un son hali

"BABAM SEVMESE BU NİŞAN OLMAZDI"

Babasının nişana katılmamasıyla ilgili de konuşan Tayfur, "Nişandan üç gün önce babamın yanına gittik. Beni ondan istedi. Cennet Adası'ndan çıkmıyor babam. Marmaris'ten dönmesi sıkıntı. Ben Burak ile babamı yalnız bıraktım. Sohbet ettiler. Birbirlerini anlayıp, anlaştılar. Burak saygılı bir adam. Babam damadını sevdi, sevmese nişan olmazdı" dedi.

MÜZİĞİ BIRAKTI!

Tuğçe Tayfur, son olarak sosyal medya paylaşımıyla gündeme geldi.Sahneyi bıraktığını açıklayan Tayfur, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

ANNESİ EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ

"En büyük gururum babamın şarkılarını sizlerle birlikte hep bir ağızdan söyledim" diyen Tayfur "Ama ben artık sahne almak istemiyorum. Bu işin bazı şeyleri bana ağır gelmeye başladı. Birkaç zamandır sözünü verdiğim sahneleri bitirmeyi bekliyordum bu açıklama için" dedi.

Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızı ayrıca "Kararımı dostlarımla tabii ki paylaştım ama annemle istişare etmek yetti bana açıkçası"
açıklamasını yaptı.

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Tugbu

Forum Üyesi
Bayan Üye
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.