• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Tuğba Yurt: Sanattan kazandığımı yine sanata harcıyorum

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

Harbiye konserinden dolayı ayrı bir heyecan yaşadığını dile getiren Tuğba Yurt, "Bu konserin hazırlığı bende bir hafta öncesinden başlıyor. Her sanatçı için ayrı bir öneme sahiptir Harbiye Açıkhava" açıklamasını yaptı.

"GELİRİN KADAR GİDERİN DE OLUYOR"

Yaz ayları boyunca konserden konsere koşan şarkıcı, "Kazancınızı nasıl değerlendiriyorsunuz? sorusuna, "Sanattan kazandığımı yine sanata yatıranlardanım. İnsanlar her ne kadar büyük paralar kazanıldığını zannetse de geliri kadar gideri de oluyor insanın" yanıtını verdi.

"MARKA TAKINTIM YOK"

Sahne kostümleriyle de konuşulan Tuğba Yurt, özel bir stil danışmanıyla çalıştığını belirterek, "Öyle marka takıntım yok. Kendime yakışan neyse onu giyiniyorum. Yeri gelir dünyaca ünlü bir markadan alışveriş yaparken beni görürsünüz, yeri gelir pazardan" diyerek gülümsedi.

Dolu su şişesi ve telefon fırlatmışlar!

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

hifa

Bayan Üye
Forum Üyesii
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.