• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Tuğba Ekinci ben seni alırım dedi

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Tuğba Ekinci ben seni alırım dedi

4 yıl önce yılında nikah masasına oturan ünlü piyanist Fazıl Say (52) ve Ece Dağıstan (46), dün Beykoz Adliyesi'nde görülen dava ile tek celsede boşandı.

Sessiz sedasız yollarını ayıran çift, boşandıktan sonra adliyeden el ele çıkarak herkesi şaşırttı.

Sosyal medyada yaptığı çıkışlarla sık sık gündem olan Tuğba Ekinci, bu defa Fazıl Say ile Ece Dağıstan'ın boşanmasının ardından şaşırtan bir yorumda bulundu.

"Ben seni alırım"
Piyanistin boşanma haberine Instagram'da yorum yazan Tuğba Ekinci, ''Ben alırım seni üzülme hahahaa'' dedi. Ünlü çiftin boşanmasını ti'ye alan Ekinci'ye, sosyal medya kullanıcıları tepki gösterdi.

Kaynakça Ensonhaber​

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.