• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Trabzonspor'un yeni transferi şaşkınlık yarattı. 'Hayalim Beşiktaş' demişti

Aaryan

Forum Üyesii
Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, Almanya Bundesliga ekiplerinden Borussia Dortmund’da forma giyen 20 yaşındaki Göktan Gürpüz’ü bonservis bedeli ödemeksizin kadrosuna kattı. Genç futbolcu ile 3+2 yıllık sözleşme imzalandığı açıklandı. BEŞİKTAŞ GEÇEN YIL İSTEMİŞTİ Alman ekibinin U-19 takımında forma giyerken Beşiktaş’ın Göktan’a talip olduğu ve kadrosuna katmaya çalıştığı ortaya çıktı. 1.75 boyundaki orta saha için Dortmund U19 teknik direktörü Mike Tullberg, Nachrichten'e "Bu çocuk bir noktada Bundesliga'da oynayacak, potansiyeli tartışmasız" açıklamasını yaparak transfere izin vermemişti. "İNŞALLAH BEŞİKTAŞ OLUR" Göktan Gürpüz, Beşiktaş taraftarı olduğunu da açıkça dile getirmişti. Futbol Plus’a geçen ay röportaj veren genç futbolcu şöyle konuşmuştu; "Dortmund’da İnşallah daha çok oynarım, şimdi çok oynayamıyorum. Kalıp kalmayacağım belli değil daha. Oynatılırsam buraya çağrılırsam iyi mücadele edeceğim. Ben Beşiktaşlıyım, Türkiye olursa İnşallah Beşiktaş olur. Ama Süper Lig’den bir başka takım da gelse oynarım. İdolüm Hakan Çalhanoğlu. Kevin De Bruyne ve Modric’i çok beğeniyorum.”

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.