• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Tolga Güleryüz'ün eski eşi Zeynep Gülmez'in gözyaşları: Helallik istedim!

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Amasya'nın Merzifon ilçesinde geçtiğimiz günlerde yaşanan tiyatro oyuncularını taşıyan minibüsün trafik kazası sanat dünyasını yasa boğmuştu. ‘Baş Belası’ oyunu ekibi dönüş yolunda kazası geçirmiş, üç kişi hayatını kaybetmiş ve sekiz kişi ise yaralanmıştı. Tolga Güleryüz (33), Burak Topçu (42) ve Özgür Karataş (32), Samsun’da gözyaşlarıyla toprağa verilmişti.

Feciz kaza sonrası ilk paylaşım

"BENİM İÇİN DE ÇOK ZOR OLACAK"

Cem Özer, Zeynep Gülmez ve Kemal Başar’a, İmren Çapanoğlu ile Caner Nalbantoğlu’nun eşlik ettiği, bir aldatma hikayesini konu alan ‘Çılgın Zamanlar’ oyununun galası, Beşiktaş Belediyesi Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Oyuncu kadrosunda yer alan Tolga Güleryüz'ün eski eşi Zeynep Gülmez, oyun öncesi sorulara yanıt verdi.

Zeynep Gülmez, “Tabii ki zor bir mesleğimiz var. Tiyatrocular emekçi insanlardır. Bunları seyircinin görmesini çok isteriz. Geçtiğimiz günlerde arkadaşlarımız tiyatro yolunda vefat etti. Allah'tan rahmet diliyorum hepsine. Bu oyunumuzu da onlara ithafen oynayacağız. Benim için de çok zor olacak. Helallik istedim sosyal medya paylaşımında da” diyerek, gözyaşlarına hakim olamadı.

ÇENESİ TİTREYEREK TEŞEKKÜR ETTİ

Gülmez, tedavisi devam eden oyuncular hakkında, “Ben evdeydim ilk duyduğumda. Gece olmuş zaten bana haber vermemişler. Sabah da kuzenimden öğrendim. Allah ailesine de sabırlar versin. Yaralı arkadaşlarımıza da acil şifalar diliyorum. Hepsi birbirinden değerli insanlar" dedi ve çenesi titreyerek teşekkür etti.

ESKİ EŞİNE VEDA ETTİ: AFFET BENİ

Zeynep Gülmez, 2015-2017 yılları arasında Tolga Güleryüz ile evli kalmıştı. Eski eşinin acı haberini alan oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Güleryüz'e veda etmişti.

Yaşadığı acıyı paylaşan oyuncu, "Kabullenmek çok zor, acıyı yazmak... Kelimeler anlamsız gelir, boş... Ben seni affettim, affet beni" ifadelerini kullanmıştı.

Zeynep Gülmez ile Tolga Güleryüz boşandı

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.