• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Tayyip Talha Sanuç: "Şampiyon olmak istiyorum"

UzmErdaL

Premium Üye
Beşiktaş'ın golünü atan Tayyip Talha Sanuç, karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.

Odaklandığı tek şeyin şampiyonluk olduğunu belirten genç oyuncu, "Beşiktaş için elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyorum. Şu an tek odaklandığım şey bu takımla şampiyonluk yaşamak. Beşiktaş forması altında ilk golümü attığım için çok mutluyum. Ayrıca gol yemediğimiz için de çok mutluyum. Bahane değil ama saha futbola elverişli değildi. Bu tür maçlarda kazanmak daha önemli oluyor. Takım arkadaşlarımızla beraber çok iyi mücadele ettik. Önümüzde zorlu bir maç var. O maçı da kazanmaya çalışacağız" dedi.

Kendini yıllardır bu takımın bir parçasıymış gibi hissettiğini belirten Tayyip Talha, "Kulübün içindeki ortam, takımın içindeki ortam, hocanın bana davranışları yıllardır buradaymışım gibi. Bu ailenin parçası olmaktan çok mutluyum. İnşallah daha fazla goller atarak bu aileye katkı sağlayacağım" ifadelerini kullandı.

Duhuliye.com

BertaN

Forum Üyesi
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.