• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Tayfur, duhuliye'ye konuştu..“Alanyaspor beni hapsediyor! Yapılanlar artık…”

Aaryan

Forum Üyesii
Akdeniz ekibiyle kampta olan Tayfur Bingöl uzun yıllar hizmet ettiği kulübünden ayrılık için anlayış beklediğini ifade etti. 30 yaşındaki futbolcu, “Alanyaspor beni hapsediyor. Bunu bilerek mi yapıyorlar anlamakta güçlük çekiyorum. Ben menajerlerime söyledim ve Alanyaspor’a ayrılmak istediğimi ilettiler. Ama bu süreci zorlaştırıyorlar” dedi. Beşiktaş teklifine rağmen Alanyaspor’un güçlük çıkardığını vurgulayan Tayfur, “Beşiktaş 1 milyon Euro teklif yaptı ve taksitlerle ödemek istediğini söyledi. Ancak buna da hiçbir şekilde yanaşmıyorlar. Kulüpte bazı yöneticiler var beni vermek istemiyorlar. Beni gelir kaynağı olarak gördükleri için daha fazla kazanmak istiyorlar” diye konuştu. Alanyaspor’dan önceki ayrılığında fedakarlık da yaptığını söyleyen Bingöl, “Ben daha önceki ayrılığımda bütün alacaklarımı bıraktım gittim. Daha azını verse de Beşiktaş’ta oynamak istiyorum. Yapılanlar ayıp oluyor artık. Senelerce hizmet verdim fedakarlık bekliyorum. Ancak Alanyaspor sadece paraya önem veriyor. Değerim bugün itibariyle 45 milyon TL’ye çıkmış” ifadelerini kullandı. Kamp çalışmalarının iyi gittiğini ifade edem Tayfur, “Ben takımla beraber çalışıyorum. Tek antrenman kaçırmadım. Hazırlık maçlarında da oynadım. Kolumda gps var 16-17 kilometre koşu mesafelerini görüyorum. Fiziksel olarak sezona hazırım” diyerek sözlerini noktaladı. Duhuliye.com/ ÖZEL HABER

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.