• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Tayfun Kahraman kendisine yapılan ‘kötü muameleyi’ CHP’li Çakırözer’e anlattı: Uyarılarıma rağmen kelepçeyi daha çok sıktılar

Askerde

Forum Üyesii
Gezi Davası'nda 18 yıl hapis cezasına çarptırılan Tayfun Kahraman'ın, cezaevinden MS hastalığı nedeniyle rutin nöroloji kontrolüne götürülürken kötü muameleye maruz bırakılmasının ardından CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Marmara Cezaevi’nde Kahraman ile görüştü. Kahraman cezaevinden hastaneye götürülüş sürecinde yaşadıklarını Çakırözer aracılığıyla kamuoyu ile paylaştı. Nakil aracında saatlerce elleri kelepçeli kalmak zorunda bırakıldığını ve kelepçelerin bileğini sıktığı uyarılarının dikkate alınmadığını söyleyen Kahraman, Cerrahpaşa Hastanesi’ndeki muayenesi sırasında da doktorun talebine rağmen jandarmaların odadan çıkmadığını aktardı. Kahraman, “Şu an bir sıkıntım yok iyiyim. Esas olan bu kötü muamelenin bana yapılması değil, tüm mahkumlara yapılıyor olması ve bu kötü muamelenin normalleşip, genelleşmiş olması. Bundan sonra hiç kimseye yapılmasın diye hukuki mücadelemi veriyorum. Derdimiz kişilerle değil, bu meselenin kurumsal olarak çözülmesi, kötü muamelenin son bulması lazım” dedi.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.