• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

''Taraftarların gönlünde Beşiktaş şampiyon''

Rodin

Forum Üyesii
Nihat Kahveci, katıldığı programda Beşiktaş gündemini değerlendirdi. "Beşiktaş Bir Adım Önde" Nihat Kahveci; Derbi maçında Fenerbahçe motivasyonlu gitmeli, taraftarlarına moral vermeli. Beşiktaş taraftarı neden mutlu? 10 kişi ile Kadıköy'de 4-2 kazandı. Lideri oyun olarak yenen tek takım. Beşiktaş taraftarları mutlu. Aboubakar, Gedson, Salih böyle futbolcuların var. Şampiyonluk gitti ama şu an Galatasaray lider ama içeride yendim 3-1 diyor Beşiktaş taraftarı. 70 dakika top oynatmadım rakibe. Kadıköy deplasmanında şu an ikincilik şansı var hâlâ 4 gol attım 10 kişiyle diyor. Haftasonu oynanacak derbi önemli. Galatasaray biz şampiyon olduk deyip yine Fenerbahçe'yi yenmek isteyecek ekstra bir motivasyonla. Beşiktaşlılarda sonucu merakla bekliyor çünkü ikinci olmak şansı var. Beşiktaşlı taraftarların gönlünde Beşiktaş şampiyon. Bunu üç hafta öncede söyledim neden? Beşiktaş elinden geleni yaptı. Zaten ligi Valerien İsmael ile başlayarak aldığı sonuçlarla bıraktı. Şenol Güneş geldikten sonra da lige tutundu. Beşiktaş teknik heyeti, futbolcuları taraftara saygı duydu, çıktığı maçlarda ekstra performans gösterdi. Bir onbir oluşturdu. Cenk, Aboubakar, Gedson, Amir, Salih, Mert, Saiss, Omar uçan bir onbir. Çokta iyi sonuçlar aldılar. Derbide Fenerbahçe 4-2 içeride Galatasaray 3-1 gönlünde şampiyon Beşiktaş olan bir taraftar. Ve yeni sezon için çok umutlu, bizim onbirimiz iyi birka takviye, kulübe zenginliği, oyuna girip aynı performansı gösterecek oyuncular var ise biz yeni sezonun en iddialı takımıyız diyen bir Beşiktaşlı taraftarlar var ama transfer sezonunda her şey çok değişiyor.

BaLTAZAR

Forum Üyesii
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.