• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Taner Savut'un eşi isyan etti! "Taner'im bunu haketmiyordu"

Rodin

Forum Üyesii
Türkiye'nin 10 ilini yıkan büyük depremin ardından geçen 5 günün sonunda halen göçük altında olan Hatayspor sportif direktörü Taner Savut'un eşi Pınar Savut sosyal medyadan yayınladığı bir mesajla Hatayspor yönetimine sitem etti.

Pınar Savut mesajında:

"Ben Pınar Savut, Hatayspor sportif direktörü Taner Savut'un eşiyim. Buradan tüm Hatayspor yönetimine ve hocasına soruyorum, Taner enkaz altındayken siz neredesiniz? Ben neden aranmıyorum?
Niçin bana bir açıklama yapılmıyor?
Neden Taner'imi göçük altında, beni ve çocuklarımı yapayalnız bıraktınız?
Taner bunu mu hakediyordu?
Bu acıya dayanamıyorum" diyerek Hatayspor'un kendisini ve evlatlarını yalnız bıraktığını söyledi.

whatsapp-image-2023-02-10-at-82018-pm

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.