• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

'Tamamen çıplak bir şekilde setteydim, benden ne beklendiğini bilmiyordum!'

Nova

Forum Üyesii

İngiliz oyuncu Emilia Clarke, rolü kabul etmeden önce çıplak kalması gerektiğinden haberi olmadığı için 'Game of Thrones' (Taht Oyunları) dizisinde Jason Momoa ile çekmesi gereken cinsellik içeren sahnelerden önce ağladığını açıkladı. Dizide Daenerys Targaryen karakterini canlandıran ünlü isim, söz konusu sahnelerden önce 'dehşete düştüğünü' çünkü 'ne yapacağını bilemediğini' de itiraf etti.

O sırada henüz 23 yaşında olan Clarke, drama okulundan yeni mezun olmuştu, daha önce hiç 'Game of Thrones' gibi bir yapımın setinde bulunmamıştı ve birden onca insanın önünde çırılçıplak soyunmak zorunda kalmıştı.

Emilia Clarke: Beynimin küçük bir kısmını kaybettim!

"BU DURUMA SADECE İŞ OLARAK YAKLAŞTIM"

DailyMail'de yer alan habere göre; 2019'da Armchair Expert with Dax Shepard podcast'inde konuşan Emilia, şunları söyledi:

Alıntı Metni

Ünlü oyuncu Emilia Clarke'tan iç savaşın 10. yılında Suriye halkına destek mesajı

"TAMAMEN ÇIPLAK BİR ŞEKİLDE SETTEYDİM"

"Daha önce hiç böyle bir yapımın setinde bulunmamıştım" diyen güzel oyuncu, sözlerine; "Tüm bu insanlarla, tamamen çıplak bir şekilde bir şekilde setteydim ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Benden ne beklendiğini bilmiyordum, ne istediklerini bilmiyordum ve ne istediğimi bilmiyordum" şeklinde devam etti ve ekledi:

Alıntı Metni

Emilia Clarke çöpçatanlık uygulamasına kayıt oldu

"NE KADAR ŞANSLI OLDUĞUMU ANLIYORUM"

Emilia, bu söyledikleriyle birlikte, dizide Khal Drogo'yu canlandıran 43 yaşındaki Jason'a, kendisi o sıralarda 'sahtekârlık sendromu' yaşadığından dolayı çekimleri olabildiğince kolaylaştırdığı için teşekkür etti.

Dizinin bir sahnesine, Momoa'nın karakteri düğün gecelerinde Clarke'ın karakterine cinsel saldırıa bulunuyordu. Emilia, meslektaşının bu sahneyi ele alış biçiminden dolayı kendisini 'şanslı' hissettiğini söyledi:

Alıntı Metni

"ÇOK NAZİK BİRİYDİ"

Aktris, rol arkadaşının sektörde 'tecrübeli' olması nedeniyle onu nasıl rahatlattığını da dile getirerek, "Jason çok nazik ve düşünceli biriydi ve beni bir insan olarak önemsiyordu" dedi.

Emilia Clarke: Kim demiş sadece ejderhalarla uçabileceğimi?

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Tugbu

Forum Üyesi
Bayan Üye
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.