• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Takımda bir güç kuvvet sıkıntısı var"

UzmErdaL

Forum Üyesii
Şenol Güneş'in sözleri şu şekilde:

"Takım olmak için bazı kavramları anlamak lazım. Yönetim bana görev verdi, ben de oyunculara görev vereceğim. Her türlü eleştiriye, her türlü görüşe saygı duyuyorum. Bizden alacağız bilgiler, bize daha yeni bilgilerle dönmeli. Ayrıntılı çalışmak zorundayız. Oyunculara çok açık ve samimi konuştum. Kafamızın arkasında bir şey varsa geri düşeriz. Benim keyfime göre değil takımın başarısına göre olacak. Oynayacağımız oyun hepimizin keyfine göre olsun. Coşkulu bir oyun olacak. Geçmiş oyunlardan daha iyi, doğru, ne yaptığını bilen takım olmak istiyoruz. Kesinlikle taviz vermeyiz. Basın da eleştirilerle bize yardımcı olabilir. Adaletli, çok çalışan bir takım havası yaratmak istiyoruz. Çok ters kırılmalar oldu. Takım kırılganlık gösterdi. Sorumluluk almaktan imtina ettiler. Kaçmanın kimseye yararı yok. Üstüne gideceğiz. Hiçbir konuda pes etmek yok. Kazanmak kaybetmek duygusunda çok işini iyi yapmayı ön plana çıkaracağız. O zaten sonucu getirir. Getirmezse gücümüz yetmedi deriz.

"GÜÇ, KUVVET SIKINTISI VAR"

Takımda bir güç kuvvet sıkıntısı var. Çalışmalarda bulunu da görüyoruz. Şu anda çalıştığımız grubun sayısı az. Genç takımlardan oyuncular aldık. Kampın ilk döneminde kuvvet dayanıklılık çalışmaları yapacağız.

"SEZON BAŞI GİBİ BİR DÖNEM"

İlk defa böyle bir Dünya Kupası arası oldu. Futbol takımları için değil sadece taraftarlar için de geçerli. Koşullar itibarıyla bu karara saygılıyız. TFF, UEFA, FIFA bir karar aldıysa uymak zorundayız. Şu andaki takımımız devre arası değil sezon başı gibi bir dönem geçiriyor. Yaz döneminden daha uzunmuş gibi hissettiriyor. Gereksiz bir yüklemeyle oyuncuları yormak istemiyoruz. Eksik olanları tamamlıyoruz. Kuvvet, uzun zamanda yerine koyulabilir ve sağlanabilir. Bazıları eksik kalabilir. Bunu testte görürüz. Kuvvet ve dayanıklılığı koyarsak üstüne birçok şey katabiliriz.

"BİR PARÇALANMA OLACAK"

Milli maçlar bitecek, hemen maçlar başlayacak. Bu milli maçlardan sonra dinlenmek isteyen oyuncular olacak. Her milli oyuncu dinlenmek isteyecek. O nedenle de bir parçalanma olacak.

"BİZİM İÇİN BİR AVANTAJ VAR"

Bizim için bir avantaj var. Her gün konuşarak, anlatarak, göstererek aramız daha iyi oluyor. Başta duvar örme, artık yıkılmaya başlıyor, kırılıyor. Oyuncuyu anlamak, kendini anlatmak oldukça başarı gelecektir. Taktik anlamda bir takım değişiklikler olacaktır.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.