• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Tadic'i çok beğeniyorum, ciddi bir lider oyuncu!"

Rodin

Forum Üyesii
İşte Önder Özen'in açıklamaları: "Ben Dusan Tadic'i çok beğeniyorum. önceki yayınlarda da söyledim. Hem oyun kurma becerisi, hem duran top ustası olması, ciddi bir lider oyuncu olması, sahada sorumluluk almaktan asla kaçmayan bir oyuncu olması, bununla beraber skorlu oynayan bir oyuncu olması. Bu oyuncu yıllarca Şampiyonlar Ligi'nde ne yapılması gerekiyorsa yaptı, büyük oyunculara yıldızlık yaptı. Tadic de Premier Lig oyuncusu olmuştu bir dönem. Tutmamış gibi görünebilir ama çok zor bir ekibe gittiği için, bence hata yaptı. 1 yıl beklese güçlü bir parçası olabileceği, daha önde oynayan bir ekibe gidebilirdi. Özel, önemli bir oyuncu." "Beşiktaş'a çok ciddi güç katabilir, kalitesini ciddi anlamda yukarı çekebilir. Beşiktaş'ın gündemine ilk defa gelmiyor Tadic. İlki 2013 yılıydı. O zaman sınırlar farklıydı. Twente'nin batık sezonuydu, finansal sıkıntıya girmişti. Çok kaliteli kadrosu olmasına rağmen kadro da dağılmaya başlamıştı. Ekonomik koşulları bilmiyoruz, bazen sizi ağırlaştıran şey o ekonomik yük olabilir. O sebeple anlayışlı olmak gerekir ama Beşiktaş'ın avantajları var. Fenerbahçe'nin ilk 11'e çok güçlü takviyeler yapması gerekiyor ama Beşiktaş'ın ilk 11'inde 7 tane çok güçlü mevki var. Kaleci, sağ bek, sol bek, orta sahanın bir mevkisi güçlü, santrfor güçlü, hücumun sağ ve hücumun solu güçlü. Ghezzal bence güçlü dönecek. Güçlü dönerse çok şey değişir, ligin en değerli oyuncusuydu. Ghezzal - Cenk - Aboubakar! Burada bu isimler yazıyor ama 50 gol yazıyor burada. Skor satın al diyoruz ya, burada 50 yazıyor. Buraya bir parça daha atarsanız 60 yazar orada. Bunun yedekleri var, stoperler gelecek, 70-80 tane atacaklar, şampiyon yapacak. Eğer önde değilse, arkadaysa boşluklar, Beşiktaş bazı mevkilere biraz bekleyerek gidebilir. Ana parçaları tamam Beşiktaş'ın. Daha nitelikli stoper alınmalı, mümkünse Saiss gitmesin ama gidecekse kapı gibi birinci sınıf, usta stoper alınsın. O bekleme onun işaretiyse sıkıntı yok. Esas önemli olan ön taraf bence tamam, oraya sadece yedekler gerekiyor. Cenk bu haliyle 4 maç aldı ki biri Fenerbahçe deplasmanıydı. Başla bitir sezonunda, sol önde ben Cenk'e 18-20 gol yazarım." Duhuliye.com

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.