• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Son günlerde patlayan / patlayacağını düşündüğünüz şarkılar

SpotifAyhan

Moderatör
Forum Üyesi
Katılım
22 Mar 2024
Mesajlar
686
Puanları
28
Konum
Manisa
Cinsiyet
Erkek
Göksel tekrargündeme oturan sanatçımız. Bu da yeni bir şarkısı ve listelere hızlı giriş yaptı.

 

SpotifAyhan

Moderatör
Forum Üyesi
Katılım
22 Mar 2024
Mesajlar
686
Puanları
28
Konum
Manisa
Cinsiyet
Erkek
Nilipek Geçmiyor Zaman ile listelere hızlı giriş yaptı

 

SpotifAyhan

Moderatör
Forum Üyesi
Katılım
22 Mar 2024
Mesajlar
686
Puanları
28
Konum
Manisa
Cinsiyet
Erkek
Mabel Matiz durdurulamıyor. Bu sefer de Kömür isimli çalışması ile listelere hızlı giriş yaptı.

 
Son düzenleme:

SpotifAyhan

Moderatör
Forum Üyesi
Katılım
22 Mar 2024
Mesajlar
686
Puanları
28
Konum
Manisa
Cinsiyet
Erkek
Köfn Zar zor parçası listelerde hılı yükselişte
 

SpotifAyhan

Moderatör
Forum Üyesi
Katılım
22 Mar 2024
Mesajlar
686
Puanları
28
Konum
Manisa
Cinsiyet
Erkek
Son Günlerde parlayan bir yıldız.

NURİ SAVRUK
Sitesinden Alıntı: ( )


“Nefes” isimli bu arşiv, çocukluk yıllarımdan başlayıp bugüne kadar ulaşan hayallerimin, belkide en görkemli madalyası. 2017 Yılının Aralık ayında başlayıp bugüne kadar ulaşan çalışmalarımızın her birinin yeri ve emekleri çok farklı, çok özel. #10 Şarkıdan oluşan bu hatıra albümünün içeriğindeki eserlerin her biri kendi dönemlerinde farklı başarılara imza attılar. Kayseri’de sözü, müziği yazılmış, aranjesi gerçekleştirilmiş ilk eser olan “Yoksun” ile başlayan bu heyecanlı, bu özel yolculuk nefes aldıkça devam edecek. Bu süreç içerisinde; sözlerime müziği ile eşlik eden Sevgili Kardeşim Erşan Oral’a, Sevgili Hüseyin Aslan, Erdoğan Şahan ve Talat Hüsrevoğlu’na, ilk 4 eserimizin prodüktör ve aranjörü Sevgili Savaş Somuncu’ya, “Engel” den itibaren birlikte çalışmaya başladığımız ve halen gururla çalışmaya devam ettiğimiz, gençlik yıllarımın kahramanı Sevgili Selim Öztürk’e ve albüm kapak tasarımlarımızda birlikte çalıştığımız ruhunu ve yüreğini ortaya koyan eşi Sevgili Sanem Ersoy Öztürk’e (We have Sanem, they don’t , Sevgili Burak Karataş’a, Sevgili Ferhat Hasanoğlu’na, Sevgili Başar Yakupoğlu’na, ilk 4 çalışmamızın albüm kapak tasarımlarını yapan Sevgili Barış Çil’e, klip çekimlerimizle ekibimize dahil olup artık ailemizden olan Sevgili Serhat Karaosmanoğlu ve Sevgili Mustafa Kara’ya, başta web site tasarımı ve tüm destekleri için Sevgili Tevfik Eraslan’a, fikir ve destekleriyle her zaman yanımızda olan Sevgili Oktay Durukan’a, Ağabeyim Turgut Çopuroğlu’na, bizleri konserlerimizde yalnız bırakmayan, bizi her alanda ilgi ve merakla takip eden ve motive eden dinleyicilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Tabi yine bu süreçte bizlerden sabır ve desteklerini esirgemeyen ailelerimize de minnetlerimi sunuyorum. Son olarak yaratılışımda var olan her bir sebebe, hayallerime, inancıma ve özgüvenime şükrediyorum. Vazgeçmediğiniz her hayalinizin, verdiğiniz tüm emeklerin başarıya ulaşacağının en önemli kanıtı olan bu arşivi keyifle dinlemenizi ve hep birlikte devam ettirdiğimiz bu güzel yolculuğumuzda bizi yalnız bırakmamanızı diliyorum.

Çok yeni şarkısı : Nuri Savruk - İZ

 

SpotifAyhan

Moderatör
Forum Üyesi
Katılım
22 Mar 2024
Mesajlar
686
Puanları
28
Konum
Manisa
Cinsiyet
Erkek
TOLGA GÖRSEVTolga Görsev (Doğum Tarihi 5 Temmuz 1976) Türk müzisyen, söz yazarı, besteci, aranjör, vokal koçu, ses mühendisi ve prodüktör. Müzik yapımcısı A. Hamit Görsev'in oğlu. Çalıştığı sanatçılar arasında Emir Can İğrek, Ufuk Beydemir, Teoman, Gökcan Sanlıman, Lütfiye Özipek, Şenay Lambaoğlu, Kalben, Manuş Baba, Hadise, Metin Altıok, Özlem Tekin, Mabel Matiz, Bertan, Göksel, Emel, Candan Erçetin, Yaşar, Orhan Ölmez, Nedim Zeper, Metin Şentürk, Asya Engin, Murathan Mungan, Bülent Ortaçgil, Dilek Budak, Levent Yüksel, Hande Yener, Burak, Alişan, Sibel Can, Serdar Ortaç, Yonca Lodi, Nilüfer, Ragga Oktay, Ebru Pala, Deniz Erdoğan, Murat Evgin, Mahsun Kırmızıgül, Haluk Levent, Hakan Kurşun, Nev, Özcan Deniz, Mirkelam, Metin Arolat, Yaşar bulunmaktadır.
Beste ve düzenlemesinin kendisi tarafından yapıldığı, sözleri İsra Gülümser tarafından yazılan ve Hadise tarafından seslendirilen Visal adlı şarkı Radyo Boğaziçi 11. Müzik Ödülleri Yılın Şarkısı ve Pal FM 2013 Müzik Ödülleri En İyi Alternatif Single ödüllerini kazanmıştır.


 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.