• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Sinan Akçıl ile aşk yaşayan Aleyna Kalaycıoğlu: Kesin soluğu hastanede alacağım!

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

Geçtiğimiz ekim ayında Aleyna Kalaycıoğlu'nun doğum günü için Fransa'nın başkenti Paris'e giden ikiliden Sinan Akçıl, ‘Tektaş’ şarkısının klip çekimi sırasında basın mensuplarının sorularına yanıt vermiş, "Aleyna çok yetenekli. Her zaman da arkasındayım. Paris’te doğum günleri kutlanabilir. Bu gayet normal. Ben bu aşk haberlerinden rahatsız değilim. Güzel bir birlikteliğimiz var, doğrudur. Çok mutluyuz" açıklamasını yapmıştı.

"BURCU YALAN SÖYLÜYOR"

Sürpriz ilişkiyi itiraf eden ünlü şarkıcı, eski eşi Burcu Kıratlı'nın "Aleyna annesiyle Sinan’dan şarkı istemeye gelmişti. Sinan’a ‘Abi’ diyordu” cümleleri hakkında, "Bir kez geldi annesiyle zaten. Burcu yalan söylüyor. 'Abi' falan demedi Aleyna bana" şeklinde konuşmuştu.

SIFIR DERECEDE KLİP ÇEKİMİ

Aleyna Kalaycıoğlu, yeni çıkacak teklisi ‘Tebrik Ederim’in klip çekimini önceki gün gerçekleştirdi. Söz ve bestesi Sinan Akçıl’a ait olan bir şarkıyı sevenlerini buluşturmaya hazırlanan Kalaycıoğlu, sıfır derece sıcaklıkta ve yağmur altında gerçekleşen klip çekiminde zor anlar yaşadı.

"SURVİVOR'DAN SONRA İLK DEFA BU KADAR ZORLANDIM"

Çekim arasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kalaycıoğlu, yılbaşı öncesi de şarkıyı çıkarmak istediklerini belirterek, "Survivor'dan sonra ilk defa bu kadar zorlanıyorum. Yağmurun altında klip çekiyoruz. Çekimden sonra kesin hastanede soluğu alacağım" dedi.

"20 DAKİKADA YAZDI"

Söz ve müziği Sinan Akçıl'a ait olan şarkının yazılma sürecini anlatan Kalaycıoğlu, "Bu şarkı da Sinan'ın öbür şarkıları gibi çok hızlı oldu. 20 dakikada şarkı yazdı okuduk, 'Bu olmuş' dedik" ifadelerini kullandı.

AŞK SORULARINDAN KAÇTI!

"Sinan Akçıl ile sevgili olduğu" haberleri hatırlatılan Kalaycıoğlu'nun, "Çok konuşmak istemediğim konular bunlar. Bu sorulara cevap vermek istemiyorum" diyerek, özel hayatıyla ilgili sorulardan kaçması dikkat çekti.

Sinan Akçıl: Dört kez imam nikahı yaptım, 'Uyuz oluyorum o doktora!'

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.