• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Simge Ünal: Ünlü iş insanları yazıyor, hepsi de evli!

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

Bir dönem sunuculuk da yapan model Simge Ünal, Kasım 2021'de City's Nişantaşı çıkışı objektiflere takılmıştı. Magazin muhabirleri tarafından meslektaşı Özge Ulusoy'un "Mankenler gidip fakir biriyle mi çıksınlar yani, anlamadım" şeklindeki sözlerinin hatırlatılması üzerine Ünal'dan çok konuşulacak bir itiraf gelmişti.

"FAKİR BİRİYLE SEVGİLİ OLMAM"

Alıntı Metni

"İZMİR'E DEFİLEYE GİDECEĞİM"

Simge Ünal, önceki gün Watergarden İstanbul’daydı. Tek başına geldiği AVM'de mağazaları dolaşan Ünal, alışveriş turu sırasında görüntülendi. İzmir defilesi için uçuş öncesi alışveriş yaptığını belirten Ünal, "Akşam İzmir’e defileye gideceğim. Birkaç eksiğim vardı, onları almaya geldim" şeklinde konuştu.

"SOSYAL MEDYADA EVLİ İNSANLAR YAZIYOR"

Ünal, geçtiğimiz yıl gündem olan açıklaması hatırlatılınca şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

"BUNDAN SONRA BUSINESS UÇACAĞIM"

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda sık seyahat ettiği ve business uçtuğu görülen Simge Ünal, "Hem iş hem de tatil için sürekli uçuyorum. Yılda neredeyse 50-60 defa uçak yolculuğu yapıyorum. Pandemi nedeniyle business tercih ediyordum. Bundan sonra da business ile yolculuk yapacağım" demişti.

"TEKNEDE MAHSUR KALDIM"

Genç model, yaz tatili sırasında yaşadığı talihsiz bir olayı paylaşmıştı. Simge Ünal; tatilde teknede mahsur kaldığını, telefonlar çekmediği için kötü bir tatil yaşağını ve o olaydan sonra tekneye binmeye korkar olduğunu dile getirmişti.

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.