• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Şımarıklar, Ahlaksızlar, Etkisizler ve Atananlar

Aaryan

Forum Üyesii
Film ismi gibi başlık maşallah.. Önce şımarık topçulardan başlayalım. Kardeşim koşacaksınız, kendinizi yırtacaksınız. Adamlar ayağına topu aldı mı basıp alacaksınız. Nefes almayacaklar, 20’de 3-0 yapacaksınız. Yoksa ben 30 milyonu beğenmiyorum iyiler kazanır kötüler kızarır gibi saçma sapan basin toplantılarınızı kıvırır kıvırır karşınıza çıkartır gözünüze sokarlar. Futbolcu arkadaşlar yaprtığınız düpedüz terbiyesizliktir. Oraya saat 10’da maç seyretmeye gelen 12’de çıkan geve 02’de evine varan insana yapılmış kibar tabiri ile terbiyesizliktir hadi yumaşatayım şımarıklıktır. Yok efendim çok üzgünmüşler paşamlar. Üzülmeye hakkın yok arkadaşım 10 nun 20 nin pazarlığını yapıyorsun.. Üzülecek adam o tribünde oturuyor. Yerinden kalkamıyor o sıcakta zor bela girdiği statdan dışarı çıkamıyor. Evine gittiğinde çocuğuna, karısına, kocasına gülücük atamıyor. Ertesi gün işine güç bela gidiyor. Karşındaki takım 30 puandan fazla alamayacak belki bu sene ey ruhsuzlar. Sizin yaptığınız işi… Siz tribün görmediniz. Siz taraftar görmediniz. Ne yapın ne edin inşallah da görmeyin o gerçek taraftarı Ümraniye’de, benden size abi tavsiyesi.. Gelelim ahlaksızlara. Kardeşim dün benim paramı,zamanımı ve moralimi çaldınız. Takım iyi oynamış kötü oynamış benim işim değil. Ben oraya galibiyet, gol için gidiyorum. Hep böyle iğrenç oynayalım her maçın 70. Dakikasına 2-0 önde gireyim ben razıyıyım. Bre hırsız sen kimsin orta kafa gol olmuş pozisyonu hayır bu değil auttan başlayın nasıl dersin? Hadi bir liyakatsiz bayrak kaldırdı Tv başında seyreden suç ortağı sen nasıl hayır gol bu demezsin? Efendim gerekli açı yokmuş. Ne açısı birader ne açısı? Colley’in kafa vurduğu yer neresi? Altı pasın yarım metre dışı. Rüzgarsız ortamda korner direği mesafesinden top tamamen dışarı çıkacak ve altı pasın dışına kadar dönecek ha? Yahu fizik kurallarına göre açıklasan yeterli hala açıdan bahsediyor bütün çakallar, yalamalar, yalakalar tv ekranlarında. Herkes korkuyor işinden olacağım ya yukarıdan kızarlarsa ya Koç kızarsa ya öteki kukuletalı camia devreye girerse diye ağzını açıp tek kelime eden edebilen yok. Neymiş hakem bayrak kaldırmışmış.. Bırakın bu yalanları. O bayrağın ne hükmü var ne de akan oyuna etkisi… Siz de bunu biliyorsunuz ey yorumcular..Siz de ortaksınız bu soyguna bunu bilin.. Etkisizler ordusu.. Tribünler.. Açık bir şey bağırır kapalı cevap vermez kapalı bir şey bağırır açık duymaz. Sahaya hiç bir baskı kuramazsın ancak son dakika kaleciye su atarsın. Bu stadı bu dizaynda yapıp Beşiktaş taraftarını bölmeye amaçlayan zihniyet başardınız tebrik ederim. Kendi kendini tatmin eden bölük pörçük gruplar yarattınız. Stadın ruhunu söküp aldınız. İnşallah bu stad sizin ve zihniyetinizin başına yıkılır… Atanmışlar. Politikada hep söylenen dizayn kuramlarından en önemlisi iktidardan öte muhalefeti belirlemektir derler. Muhalefetin seçmeni atanmışlık mı seçilmişlik mi anlamadan temsil edildiğini iktidar olmak için savaştığını sanırmış. Halbuki durum öyle değilmiş o peşinden koştukları karşısındaki rakiplerinin en büyük destekçisi olurmuş derler.Afrika’da falan adını bile zor telaffuz ettiğimiz ülkelerde çok oluyormuş böyle. Sanki Beşiktaş camiası bu uluslar arası dizayn kuramlarından birini yaşıyor gibi. 2021-22 Ads maçı 5. hafta; 2022-23 Alanya maçı 2. Hafta; 2023-24 Pendik maçı 2. Hafta. Bile isteye, kör gözüm parmağına sokula sokula takım doğranıyor. Geçtiğimiz 2 sene sanki bazı abiler (içerden,dışardan yada ikisi birden) bizim yönetime susun oturun oturduğunuz yere dedi ve bizim renktaşlarımız, arkadaşlarımız, kardeşlerimiz, abilerimizin oluşturduğu ve beni temsil ile görevlendirdiğimiz topluluk (YK) sesini çıkartmadan oturdu. Vallahi kendimi inandırmaya başladım, bu iş dizayn işine doğru gidiyor. Dedik ya Afrika’da çok oluyormuş diye şimdi uyanıyorum neden camia olarak Afrika kupasına bu kadar yoğun bir şekilde hazırlandığımızı. Oyunlar, düzenler, gülmeceler, eğlenceler.. Herkese iyi seyirler.. Haber1903 Youtube kanalına abone olmak için tıklayın..

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.