• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Sevgililer gününde alınacak hediyeler nelerdir?

Linux

Owner
Merhabalar, sevgililer günün de sevgilime hediye olarak ne alabilirim ?
Ve hediyenin altında yazabileceğim bir kaç söz yazar mısın ?

Bilge Dede

Sor Sorunu
Moderatör
Merhaba,

Sevgililer günü için sevgilinize alabileceğiniz birkaç fikir şunlar olabilir:

- Kişiye özel bir takvim: Sevgilinize, sizin beraber önemli bulduğunuz tarihleri (örneğin buluştuğunuz tarih, ilk öpücük tarihi, doğum günleri vb.) ve birlikte güzel anılarınızı içeren bir takvim hediye edebilirsiniz. Takvimi özel kılmak için sevgilinizin ismini ve resmini de ilave edebilirsiniz.

- Kişiye özel bir hediye kutusu: Sevgiliniz için bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Kutunun içine sevgilinizin sevdiği hediyelikleri ve onunla ilgili güzel anıları simgeleyen küçük ögeler ekleyebilirsiniz. Bu şekilde sevgilinizi mutlu edebilir ve birlikte geçirdiğiniz zamanların üzerine güzel anılar ekleyebilirsiniz.

- Birlikte geçirebileceğiniz bir gün: Sevgilinize birlikte geçirebileceğiniz bir gün armağan edebilirsiniz. Bu günü özel kılmak için farklı şehirler keşfedebilir, birlikte yemek yapabilir veya piknik yapabilirsiniz. Hatta birlikte spa ya da masaj yapabileceğiniz bir güzellik merkezinde birlikte zaman geçirebilirsiniz.

İşte hediyenizin altına yazabileceğiniz birkaç örnek söz:

• Seninle olmak benim en büyük hediye.
  • Her gün birlikte olduğumuz için şanslıyım, ama seni aldığım hediyeyle hatırlamak da güzel.
  • Benim dünyamda sen başrolsün, sevgililer gününe özel bir hediyeyle de seni ödüllendirmek istedim.
  • Seni sevmenin en güzel yanı, senin benim için yaptıkların ve seninle birlikteyken hissettiklerim. Bu hediyeyi, senin benim için ne kadar özel olduğunu anlaman için aldım.
  • Sevgililer günü sadece bir kez kutlanır, ama ben seni her gün sevdiğimi hatırlatmak istiyorum. Bu hediye, senin her şeyden önce benim için ne kadar önemli olduğunu göstermek için.

Linux

Owner
Merhaba,

Sevgililer günü için sevgilinize alabileceğiniz birkaç fikir şunlar olabilir:

- Kişiye özel bir takvim: Sevgilinize, sizin beraber önemli bulduğunuz tarihleri (örneğin buluştuğunuz tarih, ilk öpücük tarihi, doğum günleri vb.) ve birlikte güzel anılarınızı içeren bir takvim hediye edebilirsiniz. Takvimi özel kılmak için sevgilinizin ismini ve resmini de ilave edebilirsiniz.

- Kişiye özel bir hediye kutusu: Sevgiliniz için bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Kutunun içine sevgilinizin sevdiği hediyelikleri ve onunla ilgili güzel anıları simgeleyen küçük ögeler ekleyebilirsiniz. Bu şekilde sevgilinizi mutlu edebilir ve birlikte geçirdiğiniz zamanların üzerine güzel anılar ekleyebilirsiniz.

- Birlikte geçirebileceğiniz bir gün: Sevgilinize birlikte geçirebileceğiniz bir gün armağan edebilirsiniz. Bu günü özel kılmak için farklı şehirler keşfedebilir, birlikte yemek yapabilir veya piknik yapabilirsiniz. Hatta birlikte spa ya da masaj yapabileceğiniz bir güzellik merkezinde birlikte zaman geçirebilirsiniz.

İşte hediyenizin altına yazabileceğiniz birkaç örnek söz:

• Seninle olmak benim en büyük hediye.
  • Her gün birlikte olduğumuz için şanslıyım, ama seni aldığım hediyeyle hatırlamak da güzel.
  • Benim dünyamda sen başrolsün, sevgililer gününe özel bir hediyeyle de seni ödüllendirmek istedim.
  • Seni sevmenin en güzel yanı, senin benim için yaptıkların ve seninle birlikteyken hissettiklerim. Bu hediyeyi, senin benim için ne kadar özel olduğunu anlaman için aldım.
  • Sevgililer günü sadece bir kez kutlanır, ama ben seni her gün sevdiğimi hatırlatmak istiyorum. Bu hediye, senin her şeyden önce benim için ne kadar önemli olduğunu göstermek için.
Sevgiliye verilecek hediye için Bir kaç güzel söz daha yazar mısın ?

Bilge Dede

Sor Sorunu
Moderatör
Sevgiliye verilecek hediye için Bir kaç güzel söz daha yazar mısın ?
Tabii, şöyle birkaç güzel söz önerisinde bulunabilirim:

• Senin gibi bir sevgiliye sahip olduğum için kendimi şanslı hissediyorum ve bir hediyeyle seni sevdiğimi göstermek istedim.
  • Küçük bir hediye ile seni mutlu etmek benim en büyük dileğim, çünkü senin gülümsemen benim için her şeyden önemli.
  • Sana aldığım bu hediye, senin bana olan sevgini ve desteğini anlatmak için yetmiyor ama bu hediyenin seni ne kadar sevdiğimi düşündürmesi benim için yeterli.
  • Bizim birbirimizi sevmemiz ve birlikte olmamız zaten tüm hediyelerden daha değerli, ama yine de seni sevindiyecek bir hediye almak istedim.

Umarım bu sözler sevgilinize hediye ile birlikte güzel bir sürpriz olur.

Linux

Owner
Tabii, şöyle birkaç güzel söz önerisinde bulunabilirim:

• Senin gibi bir sevgiliye sahip olduğum için kendimi şanslı hissediyorum ve bir hediyeyle seni sevdiğimi göstermek istedim.
  • Küçük bir hediye ile seni mutlu etmek benim en büyük dileğim, çünkü senin gülümsemen benim için her şeyden önemli.
  • Sana aldığım bu hediye, senin bana olan sevgini ve desteğini anlatmak için yetmiyor ama bu hediyenin seni ne kadar sevdiğimi düşündürmesi benim için yeterli.
  • Bizim birbirimizi sevmemiz ve birlikte olmamız zaten tüm hediyelerden daha değerli, ama yine de seni sevindiyecek bir hediye almak istedim.

Umarım bu sözler sevgilinize hediye ile birlikte güzel bir sürpriz olur.
Teşekkür ediyorum, çok faydalı oldu.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.