• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Serenay Sarıkaya-Mert Demir aşkı belgelendi!

Artur

Forum Üyesi

Mert Demir, dün gece Maslak'ta bir mekanda müzikseverlerin karşısına çıktı. 30 yaşındaki müzisyen, sahne öncesi sevgilisi Serenay Sarıkaya'nın sürpriziyle karşılaştı.

Sevgilisinden habersiz kulise gelerek sürpriz yapan oyuncu, sahne sonuna kadar Mert Demir'i dinledi ve şarkılarına da eşlik etti.

Serenay Sarıkaya, Mert Demir'in pozuna kayıtsız kalamadı!

GÖRÜNTÜ VERMEMEK İÇİN TAKTİK YAPTI

Masanın yanında bir de koruma ile oturan Sarıkaya, basın mensuplarının kapıda beklediğini öğrenince, sevgilisiyle beraber mekandan çıkabilmek için büyük çaba sarf etti.

MAL KABUL KAPISINDAN ÇIKTILAR!

Otoparkın mal kabul kapısından Mert Demir ile araca binen Serenay Sarıkaya'nın, kendi aracını ise evine yollaması dikkat çekti.

'ATEŞE DÜŞTÜM' İTİRAFI!

Serenay Sarıkaya, Mert Demir'in 'Ateşe Düştüm' adlı parçasında vokalistlik yaptığı iddialarına, "Vokal yapan benim evet" cevabını vermişti.

'Serenay Sarıkaya çok şanslı bir insan!'

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.