• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Seren Serengil'in beş köpeğinin aylık masrafı dudak uçuklattı!

Nova

Forum Üyesii

Yakın arkadaşı Demet Akalın ile geçtiğimiz ay ABD'ye giden Seren Serengil, tatili bitirip Türkiye'ye döndükten sonra sunucularından olduğu 'Söylemezsem Olmaz' adlı magazin programına çıkmıştı. Ünlü isim, partnerleri Bircan Bali ve Arto Dalga'ya gönderme yapınca, canlı yayında tansiyon bir anda yükselmişti.

“BEN YOKKEN HALAY ÇEKİYORSUNUZ”

Serengil'in "Ben yokken yeterince programda halay çekiyorsunuz" çıkışına sinirlenen Bali, "Sen varken de dert çekiyoruz" diyerek tepkisini dile getirmişti. Bali'nin sözüne sinirlenen ve yüz ifadesi değişen Serengil ise "Sözümü kesme, ben konuşuyorum. Sözümü lütfen kesme" ifadelerini kullanmıştı.

"EMİR KİPLERİ AMERİKA'DA KALDI"

Serengil'in kendisiyle emir kipiyle konuşmasına tahammül edemeyen Bali, "Efendim? Ben de konuşuyorum şu an. 'Lütfen'li konuşuyorsak iyi olur, emir kiplerini bırakalım, onlar Amerika'da kaldı" demişti.

Seren Serengil ise program akışından bahsetmeden, takipçisi olduğu sokak köpekleri şiddet olayıyla ilgili gelişmeleri aktarırken; Bali'nin surat ifadesi de dikkatlerden kaçmamıştı.

"ÇENEM KİLİTLENDİ"

İkili arasındaki gerilimin ardından konuşmakta zorlanan Seren Serengil, "Çenem kilitlendi" demişti. Ekip, sağlık sorunu yaşayan Serengil'e müdahalede bulunabilmek için VTR girmişti. Programın diğer sunucusu Arto ise ikilinin arasındaki tartışmaya sessiz kalmayı tercih etmişti.

Ece'yi bir an olsun yalnız bırakmamıştı

"NOYNOY'UN AMELİYATI 18 BİN TL"

2022'yi bu tartışmanın gölgesinde geride bırakan Seren Serengil, 2023 yılında da ilginç bir paylaşımla gündeme geldi. Hayvansever kimliğiyle bilinen ve beş köpek sahibi olan şarkıcı, bir süredir Noynoy'un ameliyat süreciyle ilgileniyor.

Köpeği Noynoy'un sağlığına kavuşması için günlerdir uğraş veren Seren Serenngil, ameliyatın ardından sosyal medya paylaşımı ile veterinere verdiği ücreti açıkladı.

"KÖPEKLERİMİN AYLIK MASRAFI 30 BİN TL"

Instagram hesabından köpeğinin tedavi masraflarını gösteren makbuzu yayınlayan Seren Serengil, "Noynoy'un fıtık ameliyatı 18 bin TL. Helali hoş olsun da benim beş köpeğim var; aylık veteriner, mama, kuaför bakımları 30 bin TL'yi buluyor" mesajını yazdı.

Seren Serengil: Hadise'yi paket yaptık!, 'Özcan Deniz'in sevgilisi anne ve ablayı evden attırdı!'

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Tugbu

Forum Üyesi
Bayan Üye
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.