• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Şenol Güneş: "Transfere bağlı sıkıntı var"

Aaryan

Forum Üyesii
Takımın son durumuna değinen ve transfer çalışmaları hakkında bilgi veren Güneş, şu ifadeleri kullandı. "Çalışan arkadaşların tümü iyi niyetli. Fiziksel olarak bir sıkıntı yok. Paylaşma duygusu fazla. Öyle bir sorunumuz yok. Kadro bazen dalgalanma geçirebilir sezon başında. Bir değişiklik olabilir. Onun dışında bir sıkıntımız yok. Sosyal medyayı bazı arkadaşların sayesinde takip ediyorum, orayı doldururken, bizi boşaltıyorsunuz. Transfer yapmamışsak, eksik yapmışsak yapanları konuşun. Biz de öğrenelim, nasıl yapmışlar, kaça almışlar." "NEDEN ALDIN DİYE BAKILABİLİR" "3 tane arkadaş katıldı. Bunların da eksikleri var. Amartey tam hazır değildi. Rebic idmana çıkmasına rağmen sıkıntısı var. En hazır Onana, onu da ben oynatmıyorum. Orada bana eleştiri yapın. Madem 3 orta saha var, neden aldın diye bakılabilir." "STOPER ALMAMIZ LAZIM" "Bir stoper daha almamız gerekiyor. Afrikalı olmadan alınması daha iyi olur. Ama bazen mecbur kalıyoruz. Şartlarına bakacağız. Hem ekonomisi, hem idari hem de teknik yapısı bize uymak zorunda oyuncuların" "BAŞKANA NEDEN YÜKLENİYORSUNUZ?" "Sola aldık, şimdi orta sahaya, ileriye alacağız. Taraftarı, medyayı dinliyoruz. Daha ne istiyorsunuz. Daha başkanın neden üstüne bu kadar geliyorsunuz? Yapmazsa, beni de onu da eleştirin. Bütün yükü ona vermeyelim" "TRANSFERE BAĞLI SIKINTI VAR" "Ben de takımda en pahalı oyuncular olsun isterim ama garanti veremeyiz. Takımın havasında şu anda olumsuz bir durum yok. Sadece transfere bağlı sıkıntılarımız var. Kulüp için söylersek, sponsorluk anlaşması var. Sponsorluk anlaşmasının para da kulübe gidecek. Varsa birinin bildiği sponsor hemen alalım.," KADRODA SIKINTI VAR MI? "Öyle sorunlu bir dönem değil. Kaleci Tolga, idmana göre çok iyi kaleciydi ama kamuoyuna göre değildi. Çok eleştirildi. Serdar sağ bekti, sonra Beck geldi. Rhodolfo'yu sonradan aldık. Sol stoper Ersandı, Tosic'ti ve İsmail vardı. Bu takımla şampiyon olduk. Orta sahada Sosa, Atiba, Oğuzhan, Necip vardı. Beşiktaş'a katkı yapacak şartlar itibariyle. Mario Gomez'i aldık forvete, Cenk yedekti. Şu gün tabii ki sıkıntılar var. Bizden kaynaklanan da olur, bizim dışımızda da. Sakatlık öyle bir şey. Ghezzal ve Cenk'in durumu iyi olsa bugün forvet için bu kadar konuşmalar olmazdı. Rachid, Cenk olsaydı, Muleka, Aboubakar, Semih var. Kimi alacaksın bu sefer. Cenk'ten ve Aboubakar'dan daha iyi santrfor 15 milyon euro." TRANSFER SÖZLERİ "Şu anda bizim acil orta sahadan hücuma dönük bir oyuncu, bir kenar oyuncusu öncelik. Bir diğeri stoper. Bir de Türk oyuncu statüsü var. Onu değerlendiriyor. Türk oyuncu ve mavi kartlı oyuncu değerlendiriyoruz."

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.