• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

'Şarkılar Bizi Söyler' yeni sezona 'merhaba' dedi

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

Kanal D'nin sevilen programı 'Şarkılar Bizi Söyler', yeni sezonun ilk bölümünde 90'lara damga vuran müzik grubu İzel-Çelik-Ercan’ı konuk etti. 'İzel-Çelik-Ercan Şarkıları' konseptli programın açılışı ise bir klasik olan 'Özledim' şarkısı ile yapıldı.

Yıllar sonra yeniden İzel-Çelik-Ercan olarak bir araya gelen muhteşem üçlü, seslendirdikleri 'Ah Yandım', 'Yastayım', 'Bebek', 'Bitmesin Bu Rüya', 'Dönmelisin', 'Avuçlarım Kanıyor', 'Alışamadım', 'Hercai' şarkıları ile geceye damga vurdu.

RENKLİ ANLAR YAŞANDI

Ayrıca grubun oturma odası köşesindeki keyifli sohbetleri de geceye lezzet kattı. Sibel Can, programın ilk dakikalarında Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’ye oğlu Engincan Ural'ın düğününden getirdiği sürpriz hediyeleri verdi. Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’nin kayınvalide olan Sibel Can’a yönelttiği sorular, stüdyoda renkli anların yaşanmasına sebep oldu.

Hakan Altun’un; İzel, Çelik ve Ercan'ın 90'lardaki bir fotoğrafını göstermesi sonucu samimi bir sohbet gerçekleşti. Efsane müzik grubu üyelerinin sürpriz sorularla birbirlerine dair bilinmeyenleri anlatması ise stüdyoda kahkaha tufanı yaşattı. Hüsnü Şenlendirici’nin, 'Şinanari' performansına Ercan Saatçi ve Çelik, dansları ile eşlik etti.

Türkiye’nin en sevilen yıldızlarının efsane şarkılarının söylendiği 'Şarkılar Bizi Söyler', yeni bölümleri ile her cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D'de.

'Şarkılar Bizi Söyler' ile 85 milyonun evine giriyorum'

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

hifa

Bayan Üye
Forum Üyesii
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.