• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Romain Saiss'tan Marsilya itirafı!

Aaryan

Forum Üyesii
Beşiktaş'tan Al Sadd'a giden Romain Saiss'tan bir transfer itirafı geldi. Faslı stoper, transfer döneminde Marsilya ile görüştüğünü ancak Beşiktaş'ın Fransız ekibinden gelen teklifi kabul etmediğini söyledi. Saiss, daha sonra Marsilya'da Marcelino'nun göreve gelmesinin ardından transferin gerçekleşmediğini aktardı. Saiss'ın açıklamaları şu şekilde; "Marsilya'dan ilgi vardı. Sanırım görüştüğüm ilk kulüp onlardı. Transfer dönemi başlamadan önce başkan Pablo Longoria ve sportif direktör Javier Ribalta ile görüşmüştüm. Her şey çok iyi gitmişti. Kulüpten bir sözleşme teklifi vardı. Bu teklifi geri çeviren Beşiktaş'ın da bir teklifi vardı. Gençliğimde bir Marsilya taraftarı olduğumu hiç saklamadım. Benim için büyük bir fırsattı. İlgimi çekmişti. Ancak ne yazık ki Marcelino'nun gelişiyle birlikte biraz isteksiz olmaya başladıklarını hissettim. Menajerimle birlikte bunun karmaşık olacağını anlamıştık. Tüm bunlara rağmen bu transfer gerçekleşmedi. Beşiktaş teklifi kabul etseydi daha erken olabilirdi" BEŞİKTAŞ PERFORMANSI Beşiktaş'ta bir sezon forma giyen Saiss, siyah-beyazlı forma altında 26 maça çıktı ve 1 gol, 2 asistlik performans sergiledi.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.