• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Rıdvan Yılmaz'ın hocasından ayrılık açıklaması!

UzmErdaL

Forum Üyesii
İskoçya Ligi ekiplerinden Rangers'ın teknik direktörlüğünü yapan Giovanni van Bronckhorst geleceği hakkında dikkati çeken ifadelere imza attı. Şampiyonlar Ligi'nde Liverpool'a 7-1 kaybeden Rangers'ın teknik patronu, görevine devam etmek istediği mesajını verdi.

"GÖNDERİLMEK GİBİ BİR KORKUM YOK"

Giovanni van Bronckhorst yaptığı açıklamada, "Gönderilmek gibi bir korkum yok. Ama işime devam etmek ve bütün enerjimi buna harcamak istiyorum. Hepimiz kulübün başarısı için çalışıyoruz. İnişler ve çıkışlar futbolda olağandır. Şampiyonlar Ligi maçı kötü geçti. Biz birlikte kazanıp, birlikte kaybediyoruz" dedi.

"UZUN VADEDE BAŞARILI OLACAĞIZ"

"Rangers gibi bir kulüpte çalışmak kolay değildir" diyen Hollandalı teknik adam, "Uzun vadede iyi bir performans göstereceğimize inanıyorum. Zaten benim yapmak istediğim de bu" diye konuştu. Öte yandan Rangers deplasmanda Motherwell'i 2-1 yendi ve ligde üst üste 4 galibiyet alarak moral depoladı. Maçta milli oyuncumuz Rıdvan Yılmaz kadroda olsa da süre alamadı.

hifa

Bayan Üye
Forum Üyesii
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.