• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Redmond Avrupa'da Beşiktaş'tan Daha İyi Bir Teklif Bulamaz!"

Rodin

Forum Üyesii
Onur Özkan'ın açıklamaları; ''Redmond imzalarsa Beşiktaş ile son sözleşmesini yapacak büyük ihtimalle, çünkü 29 yaşında. O yüzden en iyi ekonomik geliri elde etmek istiyor Beşiktaş'tan. Sezonu en iyi şekilde bitirdiği için elide güçlü. Beşiktaş'ın ona ihtiyacı var, bunların hepsini biliyor ama süreç çok daha önceden bitmeliydi, Ahmet Nur Çebi'nin birçok kez böyle oyunculardan vazgeçtiğini de biliyoruz, bir anda resti çekip. Beşiktaş'tan böyle bir hamlede gelebilir bence bu sürpriz olmaz, çünkü yönetim teklifini yaptı, bu bizim son teklifimiz ve rakam bu dedi ve Redmond'un cevabı bekleniyor. Eşide doğumu yaptı o engelde ortadan kalktı ama henüz Redmond'dan bir yanıt yok. Açıkcası Beşiktaş adına sinir bozucu bir süreç ve kendisine başka kulüplerden net bir teklifte yok zaten oyuncu Beşiktaş'ın kendisine yaptığı teklifi başka Avrupa kulüplerinden bulamaz, mümkün değil. Henüz cevap vermemiş olmasının ana sebebi eşinin Türkiye'de yaşamak istememesi olabilir. Ben herhangi bir oyuncunun ve eşinin İstanbul'day aşamak konusunda bir çekincesinin olabileceğini düşünmüyorum. Bir futbolcu için dünyanın en güzel kenti İstanbul'dur... Ekonomik sebebler var, oyuncunun istediği imza parası, beklentilerininin karşılanmasını bekliyor. Oyuncu şöyle düşünüyor olabilir; zaman benim lehime işliyor Beşiktaş biraz daha teklifini arttırabilir diye büyük ihtimalle ekonomik anlaşmazlıklar var.''

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.