• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Pendikspor'a 12 şut imkânı vermek hem de Dolmabahçe'de normal mi?"

Aaryan

Forum Üyesii
Metin Tekin; Beşiktaş'ın 90 dakikada iyi oynadığı bölüm bence ilk 0 dakika idi sizce... Önder Özen; Beşiktaş'ın 90 dakikada iyi oynadığı bölüm ilk 5 dakika idi, bu arada Beşiktaş'ın iptal edilen golünde kanıt yok onu görmedik, nerede o kanıt? Top auta çıktı da kanıtı nerede? Metin Tekin; Şu şeydir, bende bunu soruyorum bilmiyordum, ne diyor hakem "karar aut" VAR bunun aksini kanıtlamalı, VAR verilen kararın aksini kanıtlamalı deniliyor. Önder Özen; Gösterdi işte hocam VAR çıkmadığını... Metin Tekin; Bana çıkmış gibi geldi oradan. Önder Özen; Trio programını izlediniz mi? orada ne dediler? Metin Tekin; İzlemedim benim bildiğim verilen kararın aksini ispatlamak zorundasınız. Önder Özen; Ben verilen karardan tatmin olmadım, bir izleyici olarak. Metin Tekin; Oyunu ona bağlamamak lazım. Önder Özen; Elbette oyunu bağlamamak lazım ama sonucu bağlayabiliriz. Metin Tekin; Sayın başkan da mektup yazmış filan tamam şunu anlayabiliyorum Galatasaray, Fenerbahçe herkes şikayetçi ama şöyle diyorlar "oyunun kurallar böyle ne yapalım?" o zaman gelin şu oyunun kurallarını değiştirelim, kimse konuşmasın korkmayın kimseye bir şey olmaz... İyi oynarsanız hiçbir şey olmaz, şampiyon da olursunuz, nereye hak ediyorsanız oraya olur. Şöyle diyor sayın başkan; husumet var ya aramızda o yüzden sen bana hakemleri yolluyorsun, işte gol olanları iptal etsin... Başka açıklaması oluyor mu? Buna inanılabiliyor mu? hakikaten mesela federasyon başkanı kulüp başkanını sevmiyor, hakeme diyor ki! ben bu başkanı sevmiyorum maçını halledin, golleri filan olursa vermeyin... Önder Özen; Beşiktaş'ın kötü oynadığı bölüm ise ilk yarının belli bir kısmı ve ikinci yarının tamamı. Pendikspor'a 12 şut imkânı vermek hem de Dolmabahçe'de sizce normal mi? Metin Tekin; Anormal çünkü orada Pendikspor oyunu o kadar geniş alanda oynamak zorunda bıraktı ki Beşiktaş'ı açılan alanlarda, yapılamayan baskıyla beraber ve pozisyon. Sizde bilirsiniz alan ve zaman verdiğinizde herkes biraz oynar ve Pendikspor'da oynadı. Beşiktaş'ı koşturdular ve hücum ile savunmayı birleştiremediler. Bu da 12 şut imkânı verdi.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.