• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Onur Seyit Yaran: İnşallah bir gün İspanyol sinemasında olurum

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

Rol aldığı dizi hakkında konuşan Onur Seyit Yaran, “Dizi şahane gidiyor. Üçüncü sezondayız, reytinglerimiz de çok güzel geliyor. Emeklerimizin başarımızın karşılığını aldığımız için mutluyuz" açıklamasını yaptı.

"ZATEN HEDEFİM OYUNCU OLMAKTI"

Yaran, basın mensuplarının “Modellikten oyunculuğa geçmek sizin için zor oldu mu?” sorusuna, “Hiç zor olmadı. Oyunculuk eğitimlerini aldım. Ordan oraya geçiş gibi olmadı. Zaten hedefim oyunculuktu. Bir işe mesai harcadıktan sonra başarılı olmamak mümkün değil. Konsantrasyonumu ve emeğimi oraya harçadıktan sonra karşılığını alacağıma inanıyorum” yanıtını verdi.

HAYALİ İSPANYOL SİNEMASI

İspanyolca eğitim aldığınıda söyleyen 27 yaşındaki oyuncu, “İspanyolca sevdiğim bir dil. Çok güzel gidiyor, öğrenmeye devam ediyorum. İnşallah bir gün İspanyol sinemasında da olurum, orada ülkemizi en iyi şekilde temsil ederim. İspanyol sinemasını çok seviyorum. Dilini de öğrenince içinde bulunabileceğime inandım. Umarım hayalim gerçekleşir” ifadelerini kullandı.

Hedeflerinden bahseden Onur Seyit Turan, “Kendi işimin başrolü olmak istiyorum. Hikayeyi anlatan olarak bir film yapmak istiyorum. Başka birinin hikayesinde anlatıcı olmak istiyorum” dedi.

Saldırı anı güvenlik kamerasında

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.