• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Okan Buruk'tan Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye yanıt

Rodin

Forum Üyesii
Galatasaray teknik direktör Okan Buruk, TRT Spor'a konuştu. Buruk, çeşitli açıkalamaları yanında Beşiktaş hakkında da açıklamalarda bulundu. Buruk'un sözlerinden öne çıkanlar: BEŞİKTAŞ DERBİSİNE RAHAT ÇIKTIK Deplasmandaki Beşiktaş derbisine normalden daha rahat rahat çıktık. Orayı daha iyi oynayabilirdik. Son Fenerbahçe maçındaki gibi yüksek konsantrasyonla oynamalıydık. Yine deplasmandaki Konyaspor ve Kayserispor maçlarını da kötü maçlarımıza, hatalarımıza örnek gösterebilirim TAHMİN ETTİĞİMİZ GİBİ OYNADI İlk maçta Fenerbahçe bizim tahmin ettiğimiz gibi oynadı. Önde oynayacaklarını ve savunmalarını önde kuracaklarını biliyorduk. Birçok şey çalıştık ve onlara ters gelebilecek oyuncu tipinin koşucu oyuncular olduğunu biliyorduk. Fiziksel olarak ligin en iyi takımlarından birini içeride dışarıda 3-0 yenmek bizim için çok önemli bir psikolojik üstünlük oldu FENERBAHÇE VE BEŞİKTAŞ'I BAŞARISIZ GÖRMÜYORUM Rakiplerimizin hakkını vermek istiyorum. Hem Fenerbahçe hem Beşiktaş'ı başarısız olarak görmüyorum çünkü şampiyonluk puanları topladılar. Biz olağanüstü bir seviyeye ulaştığımız için şampiyon olduk Kaynak: Hürriyet

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.