• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Öğretmenlere uçak bileti indirimi

Ortaq

Forum Üyesii
Öğretmenlere uçak bileti indirimi

Türk Hava Yolları ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında işbirliği protokolü imzalandı. Anlaşma ile bakanlığa bağlı okullarda görev yapan öğretmenler ve ailelerine uçuşlarda indirim sağlanacak. Yurt dışı öğrenime gönderilen bursiyerler ve aileleri de indirimden yararlanacak.

THY'de 1 Kasım - 1 Nisan tarihleri arasında bilet fiyatları öğretmenlere yüzde 20 indirimli olacak.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ve Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Profesör Doktor Ahmet Bolat’ın katılımlarıyla imza töreni gerçekleşti.

Bakan Özer, "Öğretmenlerimize yaşam koşullarında da imkanlarını ne kadar artırabilirsek o kadar ülkemize umutla bakacaklar'' diyerek 1 Kasım ile 1 Nisan arasındaki 6 aylık dönemde, yüzde 20 indirim uygulanacağını söyledi.

İmzalanan protokolle, bursiyerlerin eş ve çocukları da hem uluslararası uçuşlarda hem de yurt içi uçuşlarında yüzde 25 indirimli ve 40 kilogramlık bir bagaj hakkına sahip olacak.

Bu içeriğin kaynağı Ntv haber sitesidir.

hifa

Bayan Üye
Forum Üyesii
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.