• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Nurgül Yeşilçay, İran'da yaşadıklarını ilk kez anlattı

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

Ceyda Düvenci, programında ağırladığı meslektaşı Nurgül Yeşilçay'a, koronavirüs pandemisi öncesi rol aldığı, İran'da çekilen 'Beautiful Jinn' (Güzel Cin) filmini hatırlatarak, "Okuduğum kadarıyla rahatsız mı oldular, seni istemediler mi bir şeyler oldu orada. Hafızamda bu var. Şimdi bağımsız ödül aldığın İran filmini soruyorum" diyerek konuya girdi.

"POZ VERİRKEN BAŞIMDAKİ ÖRTÜ DÜŞMÜŞ"

Başarılı oyuncu, "Orada ne oldu biliyor musun? Tam gündemle alakalı" diyerek, İran'da yaşadıklarını ilk kez anlattı:

Alıntı Metni

"BİR YERE KENDİ ÖRF ADETİNLE GİDEMEZSİN"

Yeşilçay, "Ne demek örtmemek? Ben zaten örf, adet severim. Sen bir yere gidip de kendi örf adetinle gidemezsin. Ben senin evine gelsem, evinin kuralları vardır. Bazı kurallar vardır, uymak zorundasındır. Saygı da bunu gerektirir. İran haklı çok tatlı bir halk. Sonra kendi kendine sonra çözüldü sorun. İkiye ayrıldılar, bir kesim 'Kız başını kapatmış işte' dedi, 'Kendi kendine açılmış' dediler ama o ara çok rahatsız olanlar oldu. Yaşadığım şu an o kadar güncel bir konu ki zaten. Müthiş bir baskı var, dışarıdan gelen bir insan olarak ben de öyle hissettim. Düşün İranlı kadınlar neler yaşıyorlar" ifadelerini kullandı.

Nurgül Yeşilçay'dan olay iddiaya cevap

"BAĞIMSIZ FİLMCİLERDEN ÖDÜL ALDIM"

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz haziran ayında Instagram hesabından yaptığı paylaşıma, "Oynadığım bir İran filmiyle Amerika bağımsız filmcilerden ödül aldım. Pandemi falan bitti nihayet! Artık sinema filmlerinin tek tek görücüye çıkma vakti" nmesajını yazmıştı.

Yeşilçay'dan aksiyon sahnesi açıklaması:

BertaN

Forum Üyesii
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.