• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Nihat Kahveci'den Fernando Santos' iddiası: 'Yarın getirsinler ben okey derim'

Aaryan

Forum Üyesi
Bu sezon beklentileri karşılamayan ve zirve yarışından uzak kalan Beşiktaş'ta, Portekizli teknik direktör Fernando Santos da kötü gidişata 'dur' diyemedi. Karşılaşmanın ardından spor yorumcusu Nihat Kahveci, maçı yorumladı. Nutspor adlı YouTube kanalında konuşan Kahveci, Beşiktaş'ın teknik direktörü Fernando Santos'u eleştirdi. Kahveci, şunları söyledi: "Beşiktaş istikrar abidesi. Kötü bir şey konusunda Beşiktaşlı futbolcuların bu sene gösterdiği istiktar hiçbir takımda yok. Rashica filmin sonunu kimsenin tahmin edemeyeceği şekilde yazdı ve oynadı. YARIN GETİRSİNLER BEN OKEY DERİM Bu kadar kötü oynayan Beşiktaş sezonu ben hatırlamıyorum ama bu iş artık yönetime de yazar yavaş yavaş... FERNANDO SANTOS İDDİASI Valerien Ismael'de geç kalındı yine söylüyorum Santos'la olmuyor, olmayacak gibi de."

Wyatt

Forum Üyesi
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.