• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Nejat İşler: Garip bir şekilde hayatla bağım kopmuştu!

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Uzun süre önce Bodrum'da yaşayan, İstanbul'a sadece dizi ve film çekimleri için gelen Nejat İşler, geçtiğimiz yıl Gümüşlük'ten ayrıldı. Bomonti'de bir söyleşiye katılan oyuncu, gençlik yıllarında, kitap ve plak satarak geçimini sağladığını belirterek, "İlk başlarda plaklar ve kitaplar satarak başladım. Daha sonra arkadaşımla birlikte dükkan açtık. Sonrasında da yavaş yavaş ilerleyerek para biriktirdim" dedi.

"YA DÜNYA KUPASI'NA GİDECEKTİM YA DA LAPTOP ALACAKTIM"

50 yaşındaki ünlü isim, oyunculuğa ilk giriş yılları şöyle anlattı:

Alıntı Metni
Basın mensuplarına çirkin hareket!

"BEN BÖYLE EĞLENCE GÖRMEDİM"

Seyirci, Nejat İşler'den eski Beyoğlu'ndaki gece hayatı ile bugünkü gece hayatını kıyaslama yapmasını istedi. Müzik ve gece hayatıyla ilgili konuşan oyuncu, "3-4 yıldır bence çok farklı. Ben böyle eğlence görmedim. Evim sekizinci katta olmasına rağmen bayağı bağırış çağırış sesi geliyor. Birisine bir şey yapıyorlar sanıyorum. Kendim de çok dışarı çıkmam ama çıkıyorsam da kafam çok güzeldir" ifaderlerini kullandı.

"BİR KARIŞIK KASET YAPIN YETERLİ"

Nejat İşler, "Eğer ileride başıma da bir şey gelirse benimle alakalı illa ki bir şey yapmak isterseniz, bir karışık kaset yapın yeterli" sözleriyla hayranlarını güldürdü.

'Hayatım bir sırt çantasına sığdı'

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.