• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Muhasebe zamanı geldi!

Aaryan

Forum Üyesii
Beşiktaş taraftarı her zaman kulübüne sahip çıkmıştır , iyi gününde ,kötü gününde maddi ve manevi desteğini esirgememiştir. Taraftarlarımız kulübe üye olarak, kombine alıp maçlarımıza gelerek ,Beşiktaş Dergisine abone olarak, Kartal yuvalarından resmi ürün alarak güçleri yettiği kadar desteğini esirgemiyor. Transferde rakiplerin gerisinde kaldık. Rakipler hala kadrolarını güçlendirmek için oyuncu alma peşindeler.Beşiktaş yönetimi ise izlemeye devam ediyor. Rakipler bu yaptıkları harcamayı boş yere yapmıyorlar , Avrupa'da başarı gelir ise masraflarının bir kısmını karşılamış olacaklar. Aynı zamanda ellerindeki futbolcuların değeri artacak daha sonra da isterlerse bunu bonservis gelirine çevirecekler. Yani uzun lafın kısası kesinlikle bu şekilde kåra geçecekler zarar etmezler. Fenerbahçe bu yıl 47 milyon euro bonservis geliri sağladı. Galatasaray'ın ise kadrosundaki oyuncuların bonservis değerleri oldukça yüksek. Peki biz neden yapamıyoruz ,hata nerede. Beşiktaş yönetiminden mi kaynaklanıyor yoksa futbolcular mı gelmek istemiyor, uzun zamandır ihtiyacımız olan transferlerde hep rakiplerin gerisinde kalıyor, ihtiyacımız olan mevkilere gerekli transferleri bir türlü yapamıyoruz. Bu yetmezmiş gibi Maalesef Stada hala sponsor bulunamadı. Eleştiri olunca kızıyorlar ama gelinen şu durumda ortada. Şunu belirtmekte fayda var ben körü körüne yönetimi eleştirmem ,iyi bir şey yaptıklarında da alkışlarım. Başkanlar gelip geçici kalıcı olan kurumdur. Her yeni gelen başkanı güçlü olduğu zaman destekleyip, gittiği zaman arkasından saz çalanların bu tabloda en az o eleştirdikleri yönetimler kadar da zararları olduğu da bir gerçek... Kimse birbirini suçlamasın. Aynaya bakip, bu kulübün 23 senede geldiği noktada benim payım ne, diye sormalı insan kendi kendine. Davetlerde boy gösterme, localarda ağırlanma, kişisel menfaatler, ego tatminleri uğruna nereden nereye geldi bu kulüp. Düzelir mi, evet düzelir . Tüm bunların üzerine bir kalem çekip, paralı başkan peşinde koşmak yerine sadece Beşiktaş menfaatleri için çalışacak bir yönetimle yaşanan sorunların üstesinden gelinebilir. Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün spordan anlayan bir yönetim kuruluna ihtiyacı var. Sayın Çebi iyi bir iş insanı olabilir ama kurduğu yönetim kurulu doğru adımlar atamadı. Peki buna karşı eleştirenler ne yapıyorlar? Sadece konuşmakla iş yürütüyorlar. Bu kişiler Başkan ve yönetimi eleştirirler ,hem de çıkmayı düşünen adayları. Kimse sormaz mı bu kişilere senin amacın ne diye.Artık Söz konusu Beşiktaş ise kişisel hırsları bir kenara bırakmak lazım. Mantıklı projelerle kulübü gerek mali açıdan rahatlatacak , gerekse sportif anlamda ileriye taşıyacak yönetim adaylarına ihtiyaç var. Başkan ve yönetim kurulunun , amiyane tabirle 'paralı' olmasının kulübe bu güne kadar hiç bir fayda sağlamadığını, kişisel popülariteyi artırmanın ötesine geçmediklerini yıllar içinde gördük. Bu 'paralı' yöneticilerin, görev süreleri tamamlandıktan sonra kulübe faydalı olmak adına herhangi bir branşa sponsor olduklarını göremediğimiz gibi maçlara da gelmiyorlar.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.