• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Montero, Beşiktaş'a geri dönüyor

Rodin

Forum Üyesii
Beşiktaş'ın Beşiktaş'ın devre arasında Hamburg'a giden Francisco Montero, siyah-beyazlı takıma geri dönüyor. İspanyol stoper, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Hamburg'a veda etti. Montero, açıklamasında, "Hamburg'a ve bu harika şehre veda etme vaktim geldi. Kısa bir süre olmasına rağmen burada oynamaktan keyif aldım, harika anılar biriktirdim. Çok istediğim üst lige çıkamamanın acısını da yaşadım. Takım arkadaşlarıma ve tüm antrenör ekibine her gün, her antrenmanda ve her maçta yaşadıklarım için teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca bana Hamburg gibi tarihgi bir kulüpte oynama fırsatı verdikleri için kulübe de teşekkür ediyorum. Yakında hak ettiğiniz yere geri döneceksiniz. Son olarak, ilk günden itibaren beni evimde hissettirdikleri için taraftarlara teşekkür etmek istiyorum. Şu anda itibaren sizi sürekli uzaktan destekleyen bir taraftarınız olacağım" ifadelerini kullandı. Francisco Montero, devre arası transfer olduğu Hamburg'ta 5 maçta süre aldı. 24 yaşındaki oyuncunun Beşiktaş ile sözleşmesi 2025 yılına kadar devam ediyor.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.