• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

’Minik Tarzan’lar belgelendi

Saul

Forum Üyesii
Manisa Büyükşehir Belediyesinin miniklere hayvan sevgisi, doğa sevgisi ve çevre bilinci kazandırmak anlayışıyla hayata geçirdiği ‘Ben Minik Tarzan’ım’ projesi kapsamında, Köpek Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Vicdan Karaosmanoğlu İlkokulu öğrencilerini ağırladı

MANİSA (İGFA) - Manisa Büyükşehir Belediyesi Köpek Eğitim Merkezi tarafından uygulamaya alınan ‘Ben Minik Tarzan’ım’ projesi öğrencilerin yoğun ilgisiyle devam ediyor.

Bu kapsamda son olarak Şehzadeler ilçesine bağlı Vicdan Karaosmanoğlu İlkokulu öğrencileri, Köpek Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Uzman Köpek Eğitmeni Serhan Karabey Doğru, miniklere ilk olarak doğa ve hayvan sevgisi temalı animasyon film izletti. Ardından oyunlarla doğanın ve hayvanların insan yaşamı için ne kadar önemli olduğu anlatıldı. Daha sonra köpek gösterileri ile minikler, hayvan sevgisini eğlenerek öğrenmenin mutluluğunu yaşadı. Etkinlik sonunda öğrencilere Uzman Köpek Eğitmeni Serhan Karabey Doğru tarafından ‘Minik Tarzan’ belgesi takdim edildi.

Bu içeriğin kaynağı Muhalif haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.