• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Mina-Saiss ikilisi muhteşem olur"

Rodin

Forum Üyesii
Uğur Karakullukçu; Beşiktaş kadro olarak sezona en hazır takımlardan bir tanesi. Hem oyuno larak oturtu hem de oyun içinde var olan ayrılan oyuncusu nadir. Aboubakar'ın varlığı çok şeyi belirliyor. Gedson uzun süre kontratı var. Ayrılmak ihtimali olabilecek bir futbolcu ama kesin ayrılacak oyuncu konumunda değil. Hadziahmetovic yeni gelmiş, kalecin yerli yerinde duruyor. Sol bekini çözdün doğal olarak burada iyi bir gidişat var. Bir Redmond'un durumu var bana göre durumu çözülebilir durumda. Piyasa yaptığı için fiyatı yükselmiştir ama doğru pazarlıkla ben kalabileceğini düşünüyorum. Arkada Ghezzal var sakatlığını atlatmış, dinlenmiş. Takım iskeleti duruyor burada stopere ciddi bir hamle yapmak lazım, belki orta sahayı zenginleştirmek lazım bu noktada çok ilginçtir Kondogbia'nın isminin geçmesi, yaş olarak buralara hâlâ uygun hâlâ fark yaratabilecek yaşta. Doğru bir kontratla, doğru bir yapıyla çünkü ciddi bir bonservis beklentisi olmadığı söyleniyor. 4-5 milyon euro alınabilecek durumda oyuncuları ikna edebilecek doğru bir kontrat bulunabilirse Kondogbia burada ciddi fark yaratabilecek ciddi bir fizik kapasite olduğu çok net şekilde ortada. Mustafa Demirtaş; Birde Kondogbia sana formasyon rahatlığıda sağlayabilecek bir oyuncu. Mesela Şenol Güneş 4-4-2 çok seviyor. Şampiyonlar Ligi'nden gruplardan namağlup çıktığında bu sistemle oynamıştı. Talisca orada ikinci forvetti. Böyle 4-4-2'yi kaldırabilecek orta sahaları sever, orta sahaları hem tempolu olsun hem de hücumada kırılsın ister. Gedson ve Kondogbia tam bir 4-4-2 orta sahası olabilir ya da 3'lü orta sahaya döndün Kondogbia sol içte olur, altıda olur. Gerçekten sana çok çeşitlilik sağlıyor. Beşiktaş'ın önceden d esöylemiştim kalitesini arttıracak üç tane önemli mevkiiye dokunması lazım. Bir tanesi sağ stoper, Saiss'i tutmaya çalışırım. Mina transferi orada muhteşem bir ikili yaratır. Hücuma katılacak sekiz numara Lanzini ismi geçiyor. Kenar özellikli santrafor Rebic...

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.