• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Millie Bobby Brown ile Jake Bongiovi ikinci kez evleniyor! 'Çok büyük bir düğün olacak'

Artur

Forum Üyesii

Dijital bir platformda yayınlanan 'Stranger Things' ve 'Enola Holmes' gibi yapımlarla geniş bir hayran kitlesine ulaşan İngiliz oyuncu Millie Bobby Brown ve bir süredir birlikte olduğu Jake Bongiovi, Nisan 2023'te nişanlanmıştı.

19 yaşındaki Brown (20) ile rock müziğin efsane ismi Jon Bon Jovi’nin oğlu olan Bongiovi (22), evlilik yolunda attıkları ilk adımı sosyal medya hesaplarında paylaşmıştı.

"SENİ ŞİMDİLİK ÜÇ YAZDIR SEVİYORUM"

Genç oyuncu, yüzüğünü gösterdiği paylaşıma; "Seni şimdilik üç yazdır seviyorum, bütün yazlar boyunca sevmek istiyorum" notunu düşmüştü.

İkili, geçtiğimiz mayıs ayında ise sessiz sedasız evlenmiş; nikah haberini doğrulayan Bon Jovi oğlu ve gelini hakkında "Harikalar, kesinlikle muhteşemler" ifadelerini kullanmıştı.

İTALYA'DAKİ DÜĞÜNLERİ İÇİN YOLA ÇIKTILAR

Millie Bobby Brown-Jake Bongiovi çiftinin, bu hafta sonu düğünlerini yapmak için İtalya'ya doğru yola çıktığı öğrenildi.

The Sun'a konuşan bir kaynak; Millie ile Jake'in 'muhteşem bir tören' planladığını ve hatta after party'leri için ünlü bir şarkıcı ile anlaştıklarını söyleyerek, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
Millie Bobby Brown ile Jake Bongiovi'den geç gelen nişan kutlaması
Stranger Things'in yıldızı Millie Bobby Brown: Finn Wolfhard kötü öpüşüyordu

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.