• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Merhablar

meralkaş

Forum Üyesi
Bayan Üye
Katılım
6 Haz 2024
Mesajlar
7
Puanları
3
Konum
ankara
Cinsiyet
Kadın
Merhablar,, entas okuyorum 2. sınıfım hem okul için hemde oyun için bir gaming laptop almak istiyorum. Kafamda bir kaç model var ama sizden de bir kaç öneri alırım bütçe olarak belirtmem gerekirse ort. 50k, öneride bulunan herkese teşekkürler.
 

kıraçkıraç1

Forum Üyesi
Katılım
6 Haz 2024
Mesajlar
9
Puanları
3
Konum
hatay
Cinsiyet
Erkek
Excalibur g911 serisini önerebilirim kesinlikle. Bütçene uygun ben grafik öğrencisiyim hem işlerimi hallediyorum hem de çok rahat oyunlarımı oynuyorum . incelemeni tavsiye ederim .
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.