• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Mehmet Ali Erbil: Sizin yüzünüzden TikTok'tan para alamıyorum!

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
5'inci Best Of Turkey Awards ödül töreni, önceki akşam Gayrettepe'de bir otelde gerçekleşti. Gecenin sunuculuğunu şovmen Mehmet Ali Erbil ve manken Tuğba Özay yaptı. Tören öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Erbil, "Bu sene yapılan 50'nci ödül töreni sanıyorum. Bu törenlerden her sene elli tane yapılıyordur, Bunların yarısını sunsak, köşeyi döneriz" dedi.

"ÜÇ HAFTAHIR ÖDEME YAPMIYORLAR"

Muhabirlerin "O zaman TikTok'ta olmanıza gerek kalmaz mı?" sorusuna Mali, "TikTok diye diye nazar değdirdiniz. Üç haftadır ödeme yapmıyorlar. Ne göz varmış sizde. Sizin yüzünüzden para alamıyoruz. Göze geldik. Benim hayatımda sadece TikTok yok. Hayatını TikTok'a bağlayanlar düşünsün" karşılığını verdi.

'TikTok’tan aldım'

"ÇARKIFELEK'İ BAŞLATIYORUZ"

Hastalığıyla ilgili sıkıntılarını atlattığını belirten 65 yaşındaki sanatçı, "Çok şükür kötü günleri atlattık. İki sinema filmi çektik. Her şey yolunda. YouTube'ta 'Çarkıfelek'i başlatıyoruz. Yine ben sunacağım. Her törende bir bomba patlatıyorum. Bu gece de hazırlıklı olun" diyerek, sahnedeki yerini aldı.

"ÇOK YAKINDA EVLENECEĞİM"

Otilia, gecede 'Balkanların En İyi Pop Şarkıcısı' ödülünü aldı. Ödül sonrası soruları yanıtlayan şarkıcı, "Her şey yolunda. Güzel bir beraberliğim var. Artık Yalova'da yaşıyorum. Çok yakında evleneceğim. Müstakbel eşimd e burada fakat biraz çekingen olduğu için görünmek istemedi" açıklamasını yaptı.

'Günlük kazancı 100 bin TL'

RONALDO TUZAĞI!

Ünlü şovmen, geçtiğimiz günlerde TikTok'ta sahte bir hesap tarafından kandırılmış, yayın yaptığı sırada dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile konuştuğunu zannetmişti. Erbil, yıldız ismin videosunu kullanan sahte hesap karşısında çok heyecanlanmış, izleyicilerden gelen uyarıları bile okumamış ve kandırıldığını anlayamamıştı.

Mehmet Ali Erbil'in Nergis Kumbasar ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Yasmin Erbil, Ronaldo olayı sonrası babasına sosyal medya platformunu bırakması için ricada bulunarak, "Ne olur Tiktok'u bırak ya" şeklinde paylaşım yapmıştı. Bu sözler hakkında konuşan şovmen ise "Ronaldo olayından sonra şakasına sitemde bulundu" demişti.

'Biz hiçbir yerimizi açmıyoruz'

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.