• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Mazhar Alanson'un kızı son yolculuğuna uğurlandı! Tabutun başında göz yaşlarına hakim olamadı

Artur

Forum Üyesii

Mazhar Alanson'un Hale Alanson ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Eda Alanson 50 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Instagram hesabından kızının vefatıyla ilgili paylaşım yapan Mazhar Alanson, "Canım kızım melek Eda Alanson melek oldu. Yarın öğle namazı ile Fatih camiinden uğurlayacağız. Allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın" dedi.

KIZINA VEDA!

Mazhar Alanson'ın kızı bugün son yolculuğuna uğurlandı. Ünlü şarkıcı, tabutun başında göz yaşlarına hakim olamadı. Ayakta durmakta güçlük çeken ismi, dostları yalnız bırakmadı.

EŞİ TESELLİ ETTİ

2. sayfa'nın haberine göre, kızını son yolculuğuna uğurlayan Mazhar Alanson’u Orhan Gencebay, Fuat Güner gibi dostlarının yanında eşi Biricik Suden de teselli etti.

'UYARI' PAYLAŞIMI HAKKINDA KONUŞTU

Eşine destek olan Biricik Suden, muhabirlere: 'Kocam için üzülüyorum ve ben de yeni annemi kaybettim. Üst üste zor oluyor' dedi. Suden, kendisine yaptığı paylaşım hatırlatılınca ise şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

Biricik Suden'den, Mazhar Alanson'u arayacak kişilere uyarı! 'Ayıptır, destek değildir'
Mazhar Alanson'dan kızı Eda Alanson'un vefatıyla ilgili açıklama! 'Allah kimseyi sınamasın'

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.