• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Masterchef'e veda eden isim belli oldu! 'Pes ettim'

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

Masterchef heyecanı hız kesmeden devam ediyor. Kırmızı ve mavi takımın büyük mücadele verdiği Masterchef'te son 3'e kalan isimler belli oldu. Barış, Burak ve Görkem Danilo Şefin tabağını yapmaya çalıştı. Gecenin en başarılı tabağı Görkem'in oldu. Görkem son 11'e kalan isim oldu. Görkem, "Tabak inanılmaz zordu. Yeni bir haftaya geçtiğim için çok mutluyum" dedi.

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

Somer Şef kolay bir karar veremediklerini söyledi. Masterchef Türkiye'den ayrılan yarışmacı Burak oldu.Danilo Şef, "Aslında normal şartlarda bu tabağı kolay şekilde yapabilirdin. Paniğini ikinci oyuna taşıdın" dedi. Somer Şef, "Senin vedana çok üzüldüm, oğlum sana çok benziyor. Duruş olarak da çok naif, insanlara güvenen, fazla iyi bir çocuk. Biraz sessiz, o yüzden sana çok benzettim onu. Senin hayallerinin burada bitmesi beni biraz üzdü. Gerçekten çok güzel bir insansın. Burada da 3 tane hayatın boyunca yanında olacak büyüğün var" açıklamasında bulundu.

Burak elendikten sonra yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Son 5 dakikada pes ettim, bıraktım. Ağlamayacağıma dair kendime söz verdim. Elendiğim için çok üzgünüm. Kaptanlığımı hiçbir zaman unutmayacağım.

Jürilerden övgü dolu sözler alan Burak gözyaşlarını tutamadı.

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.