ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

• “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Madalyalar,Sahiplerini Buldu!

Polat

Moderatör
Türkiye Karate Federasyonunun faaliyet takviminde yer alan ve Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün desteğiyle organize edilen Türkiye Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Şampiyonası'nın ilk gününde ümit sporcular mücadele verdi.

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunun ev sahipliği yaptığı şampiyonanın ilk gününde katada 2, kumitede 8 sıklette madalya dağıtıldı.

Dereceye giren sporculara madalyalarını Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan, Yönetim Kurulu Üyesi Cesur Kılıç, Hukuk Kurulu Başkanı Fevzi Cem Şenocak, İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Feyzullah Dereci, Samsun Karate İl Temsilcisi Tahsin Bayar ve Türkiye Karate Federasyonu Genel Koordinatörü Ali Bıldırcın takdim etti.

Toplam bin 200 sporcunun 52 ilden katıldığı şampiyonanın ikinci gününde gençler kategorisinde dereceye giren sporcular belli olacak.

Şampiyonanın son ermesinin ardından 23 Kasım Pazar günü, şubat ayında İsviçre'nin Zürih kentinde yapılacak 42. Avrupa Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Şampiyonası milli takım seçme müsabakaları gerçekleşecek.

Arslan38

Forum Üyesi
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Üst Alt