• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Madalya aldı, kovuldu..

Rodin

Forum Üyesii
Beşiktaş Boks Takımı'nda son dönemde yaşanan skandallara bir yenisi daha eklendi. Kulübün boksörlerinden Merve Karaca'nın siyah-beyazlılarla olan ilişiği geçerli bir sebep gösterilmeden kesildi. Ünilig Üniversiteler arası Türkiye Şampiyonası'na okulu İstanbul Aydın Üniversitesi adına katılan Karaca, bu turnuvada ikinci olarak gümüş madalya kazandı. Turnuvaya başarılı sporcunun antrenörü olarak daha önce siyah-beyazlı kulüpte yıllarca antrenör ve boks takımının genel menajeri olarak görev yapan Zeki Karalı katıldı. Şampiyonadan bir hafta sonra Merve Karaca, kulüple antrenmana çıkmak istedi ancak Beşiktaş boks takımının antrenörü Umut Daracıoğlu, siyah-beyazlılarla ilişğinin kesildiğini ve gelip belgesini alarak başka bir takıma transfer olabileceğini iletti. Konuyla ilgili BirGün'e konuşan başarılı sporcu yaşadıkları hakkında şu ifadeleri kullandı: "BAHANE ZEKİ HOCA" "Şampiyonaya üniversite forma vermediği için Beşiktaş formasıyla katıldım, başarılı bir derece elde ederek ikinci oldum. Daha sonra kulüple antrenmana çıkmak istediğimde ise Umut Daracıoğlu bana kulüple ilişkimin kesildiğini söyledi. Sebebini sorduğumda ise Zeki Hoca'nın köşemde yer aldığı böyle bir karar aldıklarını ifade etti. Ancak Zeki Hoca o şampiyonaya kulüp adına değil üniversite takımının antrenörü olarak katılmıştı, neden gönderildim hâlâ anlamış değilim." Beşiktaş'tan mobbingle uzaklaştırılan Zeki Karalı ise BirGün'e yaptığı açıklamada, "Kulübü yönetenler başarıyı cezalandırıyor. Daha önce Üniversiteler arası dünya şampiyonasında derece elde eden Emin Erdoğdu'yu da kulüpten uzaklaştırdılar. Şimdi sıra Merve'ye geldi. Bu yöneticiler Beşiktaş'ın büyüklüğüne yakışmıyor" diye konuştu. kaynak; Birgün

BaLTAZAR

Forum Üyesii
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.