• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Lerzan Mutlu 'tayt' tartışmasına son noktayı koydu: Çok saçma bir polemik!

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

Geçtiğimiz haftalarda Müzik Onair’den Alper Ergez’in sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı Lerzan Mutlu, sözü ve müziği kendisine ait yeni şarkısı 'Kusura Bakma'nın ortaya çıkış sürecinden bahsetmişti. Yeni şarkısını hangi duygularla yazdığını anlatan sanatçı, "Uzun bir ilişkimde bir gün Whatsapp’tan mesaj attım. Mesaja gece yarısı bir soru işareti cevabı geldi. İnsan uzun süre birlikte olduğu insanın yazım dilini bilir ya, onun yazım dili değildi, ‘Kimsin?’ yazdım. Bir kızcağız o anda onun telefonundan beni aradı ve her şey o anda sonsuza dek bitti. Bu arada o kızcağız iki kere görüştüğü biriydi" ifadelerini kullanmıştı.

"ASLINDA ADAMDA BİR NUMARA YOK!"

Terk ettiği kişinin kendisini defalarca aradığını ama ulaşamadığını vurgulayan 45 yaşındaki şarkıcı, sözlerini şöyle sürdürmüştü:

Alıntı Metni
'Tekrarlıyorum, mikser!'

"AYRILDIĞIM ADAM ŞARKI YAPTIRDI"

Tüm bunların ardından konserlerine yoğun bir şekilde devam eden ünlü isim, Almanya'daki sahnesinde çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. "'Kusura Bakma' şarkım çok sevildi" diyen Mutlu, "Ayrıldığım adam şarkı yaptırdı, aşık olduğum adam ise çocuk yaptıracak" şeklinde konuştu.

"İSTEYEN İSTEDİĞİNİ GİYER"

Nükhet Duru’nun geçtiğimiz günlerde yaptığı, "Herkes sevdiğini, istediğini giyebilir ama ne olur bu tayt olayına bir 'dur' deyin artık. Hiç sevmiyorum. Tunikle giyilirse tamam ama öbür türlü çorapla sokakta dolaşan bir sürü hanımefendi görüyoruz. Bu hoş bir görüntü değil. Sevmiyorum, bu anlamda fikrimi saklayacak değilim. Görsellik devreye girince, yurt dışından gelen modayı çok yanlış uyguluyor insanımız" sözleriyle ilgili konuşan Mutlu, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
Lerzan Mutlu, Seren Serengil ve annesine hakaretten hakim karşısında

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.